Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Piłka nożna.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Piłka nożna., Najpopularniejszy sport świata!
Bloodolej

Bloodolej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloodolej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za jaką dróżyną jesteś ? ARKA GDYNIA ? LECH POZNAŃ ? CRACOVIA ? Ja jestem za ARKĄ GDYNIĄ i się z tego powodu cieszę  B)

Uwaga! Zanim coś napiszesz - przeczytaj post nizej. RadaZ

Napisane May 27, 2005, 8:42 am Ostatnio edytowane May 28, 2005, 2:52 pm przez RadaZ
rgz

rgz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rgz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pozatym chcialem dodac ze ogladac mecz na zywo to cos pieknego. bylem kiedys na meczu Polska - Szwecja. spoko bylo.

Napisane Jan 28, 2006, 5:32 pm
Piotrel

Piotrel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja ulubioną drużyną polską jest LEGIA WARSZAWA
a ogólnie to FC Barcelona  byłem na kilku meczach legii i naprawde w czasie meczu na stadionie jest zajebista atmosfera a po meczu jeszcze lepsza heheh  :P
ja też gram w piłke nożna i zdobyłem nawet puchar  :P bo byłem w reprezantacji szkoły i zdobyliśmy mistrzostwo powiatu  ;) 

Napisane Jan 28, 2006, 5:45 pm
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z.Y. Krzoki Pcim dolny
Trzymamy sojusz z A.C. Pajace Oborniki małe

Napisane Jan 28, 2006, 7:04 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BARCELONA , PROCH PIONKI  :cyclops:

Napisane Jan 28, 2006, 7:17 pm
witek0504

witek0504

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witek0504 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nieraz mam ochote pograć w piłkę, ale nie kibicuje zadnemu klubowi.

Napisane Jan 28, 2006, 7:30 pm
rabit-ZK

rabit-ZK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rabit-ZK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
na dobra sprawe to nie jestem w stanie zrozumieć co fajnego jest w ogladaniu meczy :/ 90 min bezsensownego patrzenia w tv a ile przyjemnych rzeczy można w tym czasie zrobic  :P

Owszem w ogladaniu na TV niema nic fajnego ale bys na stadionie to sa jazdy albo samemu pograc!
Ślask Śląsk WKS,Ślask Śląsk WKS
A my swoje Lechia Gdansk,Lechia Gdannsk
Unia tarnow,Unia Tarnow
JAZDA JAZDA JAZDA
BIALA GWIAZDA
czyli tym czterem klubom a najbardziej WISLE

Napisane Jan 28, 2006, 10:40 pm Ostatnio edytowane Jan 28, 2006, 10:42 pm przez rabit-ZK
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uuu. Piłka nożna :]
Grało się kiedyś... Teraz tylko deska

Napisane Jan 28, 2006, 11:44 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
na dobra sprawe to nie jestem w stanie zrozumieć co fajnego jest w ogladaniu meczy :/ 90 min bezsensownego patrzenia w tv a ile przyjemnych rzeczy można w tym czasie zrobic  :P

Dokadnie Zyga!!! DOKADNIE!!!    np ja nienawidze tego sportu....

Napisane Jan 29, 2006, 10:31 am
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zagłębie Sosnowiec:D kocham tylko zagłębie za nie oddam zycie swe zycie swoje jedyne oddam swojej druzynie

Napisane Feb 17, 2006, 5:05 pm
macant

macant

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macant zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie po grac i po ogladac piłke nozna. Jestem za chelsea. Ale teraz jezdze na deskorolce.

Napisane Feb 17, 2006, 5:10 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jebac piłke, to jest tak nudny sport... 20 (nie licze bramkarzy) idiotów gobniących za okrągła piłka próbójacy strzelic do prostokątnej bramki. TO JEST NUDNE..

UWAGA. to jest tylko i wyłącznie moje zdanie na ten temat

Napisane Feb 17, 2006, 5:13 pm Ostatnio edytowane Feb 17, 2006, 5:14 pm przez ddamaszk
bikos

bikos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fc barcelona, WDA ŚWIECIE

Napisane Feb 17, 2006, 5:21 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pOlska liga jest do kitu dlatego jezeli ogladam sobie mecyzki to zazwyczaj ligi hiszpanskiej czy wloskiej, rzadko angielskiej a czasem niemieckiej... jednak nie ma to jak Barca, Juventus albo dobra gra Chelsea(od tej druzyny nawet psa swojego nazwalam ;))
a jezeli chodzi o polska... heh... Wisla Krakow i MKS Pogon Szczecin. druzyny moich miast :)

Napisane Feb 17, 2006, 5:27 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Real Madryt THE BEST

Napisane Feb 17, 2006, 8:53 pm
eSBeN

eSBeN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eSBeN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam lubie oglądać meczyki w tv :P nie mam swojej ulubionej drużyny bo nie siedze w tym temacie tak głęboko hehe pozatym uwazam ze polska piłka nozna nie jets na wysokim poziomie no ale ja się nie wypowiadam bo się nie znam hehe nie ma tez jak komentatorzy SzpaQ i SzaraQ hehe nie no kolowie zawsze jadą po bandzie z komentami :) najwazniejsze to że komentuja nie na temat hehehe ale przyajmniej mozna się pośmiac z czyjejs głupoty ale tez czasami załamac i wyłaczyć głos w tele pudełku ehhe

Napisane Feb 27, 2006, 8:48 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

akont powiedział(a):
a jezeli chodzi o polska... heh... Wisla Krakow i MKS Pogon Szczecin. druzyny moich miast :)

uff dobrze ze nie cracovia i Pogon...

Napisane Feb 28, 2006, 8:14 am
crooofca

crooofca

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crooofca zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gram od małego do teraz i pewnie bede grała bo nie ma bola żebym przestała:D  kiedys trenowałam aktualnie  oglądam wszystkie lub prawie wszystkie meczyki w tv czasem sie wybieram na stadion na mecze heh no taak stadion  Wisły Kraków rzecz jasna:P  :D:D:D:D

a  jeśli chodzi o kluby zagramaniczne to uwielbiam FC Barcelone i  Chelsea Londyn , a inne to np AC MIlan, Bayern, Arsenal ........

peace all    :P

Napisane Feb 28, 2006, 1:46 pm
lomas

lomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):

dokładnie 90 minut męki jak jakis kolo z piłeczka biegnie k**** iedyś poszedlem do kolegi bo mieliśmy w  coś grać a jemu sie nagle przypomnialo ze mecz bedzie oglądał (oczywiscie musiąłem wyjśc z jego haty :rolleyes: :stare: :rolleyes: :P :))

Napisane Feb 28, 2006, 2:04 pm
FiLiPStG

FiLiPStG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FiLiPStG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kązdego wieczoru jak są ciekawe mecze to oglądam ...

Najbardziej lubie MANCHESTER UNITED ....

Glory Glory Man United ...wygraliśmy Carling Cup

Napisane Feb 28, 2006, 3:26 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MisticBili powiedział(a):
Piłka nożna to najpopularniejszy sport na całym świecie.

ja tam uwielbiam piłke oglądam ważniejsze spotkania i sam gram.

*Napisane Feb 28, 2006, 3:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja