Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Piłka nożna.

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Piłka nożna., Najpopularniejszy sport świata!
Bloodolej

Bloodolej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloodolej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za jaką dróżyną jesteś ? ARKA GDYNIA ? LECH POZNAŃ ? CRACOVIA ? Ja jestem za ARKĄ GDYNIĄ i się z tego powodu cieszę  B)

Uwaga! Zanim coś napiszesz - przeczytaj post nizej. RadaZ

Napisane May 27, 2005, 8:42 am Ostatnio edytowane May 28, 2005, 2:52 pm przez RadaZ
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FiLiPStG powiedział(a):
Ja kązdego wieczoru jak są ciekawe mecze to oglądam ...

Najbardziej lubie MANCHESTER UNITED ....

Glory Glory Man United ...wygraliśmy Carling Cup

Ja tesz lubie MANCHESTER UNITED

Napisane Feb 28, 2006, 4:00 pm
Kruger121

Kruger121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruger121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja należę do lokalnego LZSu. Gram od 1 roku w nim , a ogólnie to od urodzenia. FC Barcelona the best!!!!
ps: aLE I TAK WOLĘ DESKĘ...

Napisane Feb 28, 2006, 4:11 pm
kamlo

kamlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Basket rządzi nożna jest nudna......

Napisane Feb 28, 2006, 4:22 pm
Tager

Tager

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tager zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W nogę to ja zaczęłm graćw zerówce xD Pamiętam jak się piegało za piłką na placu zabaw i z dzioba się waliło xD A tak to lubię grać i oglądać mecze,najbardziej lubię Barce jak kto woli Fc Barcelone :)

Napisane Nov 11, 2006, 10:39 am
miandzik

miandzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miandzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie grać w noge, te meczyki o hajs na asfaltowym boisku, a najlepiej jest porobić troche tricków z kumplami

Napisane Nov 11, 2006, 8:39 pm
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubie ogladac meczy w tv(komentatorzy mnie w*******ą), ale na meczu jest juz zupelnie inaczej (atmosfera), jak choodzi o kluby to:

POGOŃ SZCZECIN

Napisane Nov 11, 2006, 8:45 pm Ostatnio edytowane Nov 11, 2006, 8:48 pm przez zsw94
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ffka powiedział(a):
jakei dresy :/
a byliscie kiedys na jakis meczu??
nie to mordaAA!!!
to trzeba zrozumiec, zlapac klimat
u mnie na pierszy miejscy stoi LEGIA to jest moj sesn!! zyje od meczu do meczu!!
To trzeba przzyc.. po kochac.. co jest sensownego ogladanie 90 min  meczu ? EMOCJE!! JEstes na stadionie lzy Ci leca z dumy ze mozesz podniesc szalik swojego klubu! Lzy po przegranej!! Nic dla Ciebie sie wtedy nie liczy odchodza zmartwienie wszytko!! Malo ludzi to zrozumie, ale to jest cos wspanialego! PILKA NOZNA DLA DESOW :/ pff  ;/ zastanow sie...

Ja tak samo tylko kocham RADOMIAKA :P ja nei wiem jak teraz wytrzymam tą przerwę zimową, i własnie trzeba pokonać ten stereotyp, są dresy na stadionach chodzą na ustawki ale tez wiekszość jest zwykłych kibiców i grupy Ultras ( dla nie kumatych : Ci co przygotowują Oprawy meczu itd. czyli doping i organizuja np. wyjazdy) tego sie nie zrozumie jak sie nie pójdzie na mecz to trzeba przeżyć te race, ten krzyk, ta gre, te emocje

wejdź
http://img161.imageshack.us/img161/9389/protestfk1dy6.gif
http://img246.imageshack.us/img246/8233/radomiakfanns7.gif

Napisane Nov 12, 2006, 9:46 am Ostatnio edytowane Nov 13, 2006, 12:33 pm przez Rojek
head

head

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to head zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie piłe.. wiadomo jak dużo osob... i emocje zwiazane z tym wszystkim... ale nie nawidze pseudo kibicow.. któży demolują stadiony... nawiązują bujki po meczach.. osobiście jestem za Śląskiem Wrocław... wiadomo każdy jest za swoim klubem... ale nie nalezy nikogo butować za to że kibicuje komuś innemu... a nie "twojemu klubowi"... skoro komuś kibicujemy to chcemy zeby wygral.. nawet jak nie wygral to wiadomo.. zespół sie starał.. ale tak jest... wygrywa lepszy... lepiej przygotowany... ale bujki z powodu przegranej to bez sensu.. skoro sie jeździ na mecze.. to trzeba też umieć pogodzić sie z przegraną...

Napisane Nov 15, 2006, 9:36 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lubie piłkę nożną, ogladać mecze w tv, na żywo lub grać.Fajny sport, ale dla mnie zszedł na drugi plan, bo wole kosza.Lubie dużo drużyn, nie będe tu ich wymieniał, z polskich to mój 4 ligowy klub Gryf Słupsk! Do boju! :P Lechie Gdańsk, drużyny z Krakowa, może Legie.

Napisane Nov 16, 2006, 5:17 pm
Bloodolej

Bloodolej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloodolej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i dzisiaj ARECZKA przegrała :( Szkoda, oj szkoda, w sumię to także jak 10% ludności w Polsce nielubię piłki nożnej ale swojej drużynie zawsze będę kibicował :)

Napisane Nov 22, 2006, 12:13 am
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam czesto przesiaduje przed tv czy tez kompem 90 minut ogladajac mecz :) ale tylko wtedy gdy jest to ARSENAL, na gre innych klubow nie moge patrzec, nie odczuwam pasjii anie nic ciekawego nie widze, no i oczywisice gdy sie patrzy na kluby ktorych sie nie zna i sie kibicuje to nie ma zadnych emocjii. Ale jednak mimo wszystko wole chodzic na stadion mojego lokalnego klubu :) co z tego ze to 4 liga ( w przyszlym sezonie juz 3). A co do pseudo to mi  nie przeszkadzaja chyba ze zaczynaja juz na stadionach, jak robia to tak jak w filmie Green Street Hooligans to nie mam nic przeciwko, niechaj sie piora :) to tyle :P

Napisane Nov 26, 2006, 11:05 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:| na wstepie chcialbym tylko cos zdementowac . chodzi mi o zamieszki i oburdy podczas meczow . od razu widac ,ze pisza to osoby gowno znajace sie na footballu . kiedys ktos uslyszal o "bitwie" kibicow ,miesiac pozniej uslyszal kolejny raz i juz ma wyrobione zdanie ,ze poziom kibicowania to przedewszystkim rasizm i bojki na trybunach :/ glownie chodzi mi o nasze swojskie podwroko . od paru lat na biezaco ogladam kazda kolejke polskiej ligi . pragne przypomniec ze od 2 lat na Polskim stadionie nie bylo zadnej wiekszej zadymy ,a sam poziom kibicowania poszedl znacznie w gore. piekne oprawy podczas meczow i doping za swoja druzyna ,a nie przeciwko rywalom . i tak pytanie na marginesie . czy ktos ,kto zle napisal o kibicach wogole byl keidys na meczu pilkarskim ?? jak nie ,to jak kurwa on moze miec wyrobione zdanie na ten temat ?? 20 SZALIKWCóW NA 10 TYS. NORMALYCH KIBICóW NIE ROBI NIC ZLEGO , TYLKO W POLSCE (OGOLNIE NA SWIECIE) BARDZIEJ DOSTRZEGA SIE ZLE RZECZY , DLATEGO BARDZIEJ KONCENTURJEMY SIE NA TYCH 20 ROBIOCYCH ZAMIESZANIE NIZ NA SAMYM MECZU . UWIERZCIE MI  ,ZE GDYBY NIKT BY NIE ZWRACAL NA NICH UWAGI TO WKONCU BY SE ODPUSCILI        chyba ,ze psychiczni .  przepraszam za off-topa ,ale musialem wszystko wyjasnic .   

Napisane Nov 28, 2006, 10:18 pm
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
na dobra sprawe to nie jestem w stanie zrozumieć co fajnego jest w ogladaniu meczy :/ 90 min bezsensownego patrzenia w tv a ile przyjemnych rzeczy można w tym czasie zrobic  :P

racja, pilka nudna jest, pod kazdym wzgledem

Napisane Nov 28, 2006, 10:28 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po desce mój ulubiony sport. O tak! Moje ulubione kluby to Chelsea z Drogba i Lampardem na czele (mam dwie koszulki :D), Olimpique Marsylia z Ribérym i Celtic z Nakamurą!
W pokoju mam pełno plakatów. Nawet mam poduszkę z Chelsea, haha.
A w piłe grałem od 4 klasy podstawówki do pierwszej gim, huhu., do tej pory mam koszulkę z mojego klubu, pamiętny numer 15! :D

http://www.bbc.co.uk/london/content/images/2005/05/18/chelsea_logo_203x152.jpg

Napisane Dec 4, 2006, 5:16 pm Ostatnio edytowane Dec 4, 2006, 5:17 pm przez Dziarno
deesdwa

deesdwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deesdwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hala madrid !!
a tak z Polski to tu sie urodziłem i tego nie zmienie ( nie chciał bym nawet:P ) Łodzki Widzew!!

Napisane Dec 4, 2006, 5:39 pm
piszczel

piszczel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piszczel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

benio powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
na dobra sprawe to nie jestem w stanie zrozumieć co fajnego jest w ogladaniu meczy :/ 90 min bezsensownego patrzenia w tv a ile przyjemnych rzeczy można w tym czasie zrobic  :P

racja, pilka nudna jest, pod kazdym wzgledem

popieram wole rugby - kto nie gral nie wie!!

Napisane Dec 4, 2006, 6:24 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suchypg powiedział(a):
od 2 lat na Polskim stadionie nie bylo zadnej wiekszej zadymy

smiem miec inne zdanie...

Napisane Dec 4, 2006, 6:42 pm
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

me4891 powiedział(a):
suchypg powiedział(a):

smiem miec inne zdanie...

sorry, ale co obchodzi mnie Twoje zdanie ? ..

Napisane Dec 5, 2006, 5:48 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarno powiedział(a):
sorry, ale co obchodzi mnie Twoje zdanie ? ..

chociazby tyle ze ktos piszac o tym ze w ciagu ostatnich 2 lat nie bylo zadymy czy 'powazniejszej zadymy' mija sie z prawda...

Napisane Dec 5, 2006, 5:52 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suchypg powiedział(a):

Ale co suchy ? Rajcowało by cie jak by banda 40 debili powbijała sobie kosy pod żebra, leżało by 40 trupów, przyjechało by TVN24 a ty byś z podnieceniem patrzył w ekran ?? Niestety tak jest już że 80% ludzi chodzi, wykrzykuje swoje "Cracovia", "Legia", "ŁKS" i inne a nawet nie wie kto gra w tym zespole i tylko czeka żeby kogoś spytać za kim jest i mu najebać

Napisane Dec 5, 2006, 6:16 pm Ostatnio edytowane Dec 5, 2006, 6:18 pm przez wabahaba
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja