Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Piłka nożna.

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Piłka nożna., Najpopularniejszy sport świata!
Bloodolej

Bloodolej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloodolej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za jaką dróżyną jesteś ? ARKA GDYNIA ? LECH POZNAŃ ? CRACOVIA ? Ja jestem za ARKĄ GDYNIĄ i się z tego powodu cieszę  B)

Uwaga! Zanim coś napiszesz - przeczytaj post nizej. RadaZ

Napisane May 27, 2005, 8:42 am Ostatnio edytowane May 28, 2005, 2:52 pm przez RadaZ
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
Ale co suchy ? Rajcowało by cie jak by banda 40 debili powbijała sobie kosy pod żebra, leżało by 40 trupów, przyjechało by TVN24 a ty byś z podnieceniem patrzył w ekran ?? Niestety tak jest już że 80% ludzi chodzi, wykrzykuje swoje "Cracovia", "Legia", "ŁKS" i inne a nawet nie wie kto gra w tym zespole i tylko czeka żeby kogoś spytać za kim jest i mu na*****ć

mylisz sie i to bardzo...

Napisane Dec 5, 2006, 6:29 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

me4891 powiedział(a):
wabahaba powiedział(a):
Ale co suchy ? Rajcowało by cie jak by banda 40 debili powbijała sobie kosy pod żebra, leżało by 40 trupów, przyjechało by TVN24 a ty byś z podnieceniem patrzył w ekran ?? Niestety tak jest już że 80% ludzi chodzi, wykrzykuje swoje "Cracovia", "Legia", "ŁKS" i inne a nawet nie wie kto gra w tym zespole i tylko czeka żeby kogoś spytać za kim jest i mu na*****ć

mylisz sie i to bardzo...

Zgodzę się z me. Kiedyś byłem fanem piłki nożnej i trochę jeszcze pamiętam ;) Owszem jest tak, że ludzie chcą się bić, ale to jest rodzaj wierności wobec swojego klubu. Każdy z tzw. kiboli za wszystkich zawodników, wyniki itp. A często biją się tylko dla tego żeby dowieść, który z danych klubów jest "lepszy". Jak to się ma piłki nożnej ? Tego już Ci nie powiem. Wiem tylko tyle, że kultura tych kibiców w ciągu kilku lat poprawiła się o tyle, że jest więcej ustawek ( właśnie w celu udowadniania sobie itd. ) niż zadym na stadionach.

Napisane Dec 5, 2006, 6:37 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardziej od piłki nożnej wole kosza ale zdarza mi się zagrać  :P
a jak leci liga mistrzów to też zlookam")

Napisane Dec 5, 2006, 7:18 pm
michnun

michnun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michnun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
na dobra sprawe to nie jestem w stanie zrozumieć co fajnego jest w ogladaniu meczy :/ 90 min bezsensownego patrzenia w tv a ile przyjemnych rzeczy można w tym czasie zrobic  :P

dokładnie. mogę pooglądać jakieś fajne akcje, lub smieszne momenty, ale zeby półtorej godziny sie w to lampic to jest niezrozumiałe

Napisane Dec 5, 2006, 7:36 pm
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Polska zaczyna grac wygrana z portugalija i z belgia. WKS ŻĄDZI

Napisane Dec 5, 2006, 7:37 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fucktod meczu z z kazachstanem (chyba) nie przegralismy meczu, a terz jecsez prowadizmy z Z.E.A 1:2 :]

Napisane Dec 6, 2006, 4:06 pm
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ,nie ,nie .......... nie rozumiecie . moze przesadzilem z tym ze przez ostatnie 2 lata nie bylo nic powazniejszego , ale tylko chcialem zebyscie wy wszyscy zauwazyli ,ze poziom  kibicowania ( w tym pozytywnym zanczeniu) poszedl znacznie w lepszym kierunku . mowie to co widze , juz coraz bardziej walczy sie z huliganstwem i sami kibice zachowuja sie lepiej . i wez pod uwage jeszcze to ,ze nie wiem jak jest w innych miastach ,wiem tylko jak jest u mnie w miescie . do wabahaba : ty chyba najbardziej nie zrozumiales mojej wypowiedzi . prosze cie przeczytaj ja jeszcze raz , pomysl nad tym i dopiero cos napisz .

Napisane Dec 6, 2006, 5:11 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czerpie przyjemnosc z ogladania tylko wtedy jak postawie sobie STS ;)

Napisane Dec 7, 2006, 8:22 pm
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubię piłke i gram w nią często szkoda że nie ma ligi bym sobie pooglądał kibicuje Lechowi Poznań który aktualnie jest 8

Napisane Dec 29, 2006, 7:38 pm
Fubu

Fubu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fubu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja Też jestem Za LECHEM !!Lech Lech Kolejorz!! a Tak wogóleto gram w klubie,ogladam mecze,Obstawiam B)w Toto-mixie,aha i częste turnieje FIFA!!razem z kumplami :)

Napisane Jan 18, 2007, 5:19 pm
Sajm00n

Sajm00n

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sajm00n zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarno powiedział(a):
Po desce mój ulubiony sport. O tak! Moje ulubione kluby to Chelsea z Drogba i Lampardem na czele (mam dwie koszulki :D), Olimpique Marsylia z Ribérym i Celtic z Nakamurą!
W pokoju mam pełno plakatów. Nawet mam poduszkę z Chelsea, haha.
A w piłe grałem od 4 klasy podstawówki do pierwszej gim, huhu., do tej pory mam koszulkę z mojego klubu, pamiętny numer 15! :D

http://www.bbc.co.uk/london/content/images/2005/05/18/chelsea_logo_203x152.jpg

No patrz kur.wa!  :) Tez Kibicuje Chelsea ale od 2002 jeszcze przed Abramowiczem ale jak bylem maly to fascynowali mnie tacy klubowi pilkarze wtedy w chelsea jak Di Mateo ,, Tore Andre Flo , Hasselbaink , Zola etc.....i do dzisiaj kibicuje Chelsea wiekszosc mowi ze to pieniadze no dobrze ale Teraz Kazdy Klub placi miliony za swoje gwiazdy lecz Chelsea ma swoj styl bajeczne zgranie....moze maja malo tytulow na koncie ale to sie zmieni..

Napisane Jan 18, 2007, 7:23 pm
Sajm00n

Sajm00n

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sajm00n zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sorry Ze pisze drugi post ale nie zmiescilo sie. Kontynuujac chcialem podkreslic ze wczesniej kibicowalem Barcelonie 2000/2002 pozniej jednak przestalem bo moj wtedy Ulubiony Zawodnik Rivaldo przeszedl do Milanu no i prosze jak skonczyl :P Olympiakos  :P
Tak Trenuje noge od 4 klasy podstawowki i teraz mam mala przerwe ale znow bede trenowal w Sparcie Zlotow !!!!

Pozdro dla Starych Wyjadaczow Futbolu  :)

Napisane Jan 18, 2007, 7:26 pm
Agii

Agii

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agii zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uwielbiam pilke nozna!!!!!!:) a moj ulubiony zespol to celtic glasgow:)

Napisane Jan 18, 2007, 8:57 pm
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może i jest najpopularniejsza ale bardzo nie lubie tego sportu, wole poczciwą deske

Napisane Jan 18, 2007, 10:40 pm
savia

savia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to savia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwielbiam piłke nozna!!! ale bardziej lubie ogladac niz grac bo jakoś mi nie wychodzi :(. trenuje codziennie na podwórku bo przecież trening czyni mistrza!!! ^^)

Napisane Jan 19, 2007, 10:30 am Ostatnio edytowane Jan 19, 2007, 10:33 am przez savia
ziomek77

ziomek77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomek77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam piłkę nożną uwielbiam i  każdy mecz który akurat jest puszczany w tv lubię sobie obejrzeć, a grać lubię jeszcze bardziej. Bardzo często z kumplami umawiam się żeby zagrać mały meczyk nawet zimą. mój ulubiony zespół z polskiej ligi to GKS Bełchatów (wcale nie dlatego że są na 1 miejscu), europejski  FC Barcelona, a z reprezentacji narodowych Francja. <<< Francja to :king: >>>

Napisane Jan 20, 2007, 8:41 pm
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdybson powiedział(a):
pilka to najwieksze gowno. 0 zajawki, 0 extreme, jak małe dzieci co se za piłka biegaja i przereklamowane w ***** neiwiem co tu moze byc fajnego.... aha i jescze kibice!! zamiast sie jednoczyc to sie za przeproszeniem na*****aja. ja jestem z ostrowca mamy tu kszo, ale ludzi z radomia szanuje tak samo z kielc, i jebie mnie to kto jest lepszy

koles ma racje

Napisane Jan 23, 2007, 1:19 pm
7metallic7

7metallic7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 7metallic7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znacie sie jak pies na gwiazdach wy se lepiej policzciE ile ludzi piłkA połączyła a nie ile podzieliła!!!

LIVERPOOL 4 EVER

YOU'LL NEVER WALK ALONE

Napisane Jan 24, 2007, 11:31 pm Ostatnio edytowane Jan 24, 2007, 11:31 pm przez 7metallic7
Managga

Managga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Managga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaraz po TKD...uwielbiam ten sport ;D Ukochany klub Jagiellonia Białystok. Jaram się tą drużyną, staram się być na wszystkich meczach co są w b-stoku. ;P

Napisane Jan 26, 2007, 11:25 am
KowalowaFP

KowalowaFP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KowalowaFP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubię oglądać mecze piłki nożnej ale grać nie lubie.

Dziwne trochę. :stare:

*Napisane Jan 28, 2007, 3:05 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja