Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Dużo osób jeździ w waszym mie...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dużo osób jeździ w waszym mieście / wsi na decku?, Dużo osób jeździ u was na decku???
Detroitt06

Detroitt06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Detroitt06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

proste pytanie a mianowicie ile osób jeździ w waszym mieście bądź wsi??? z iloma z tych osób jeździcie codziennie no i czy uważacie, że to odpowiednia liczba w waszym mieście??? Ja mieszkam w Tychach, jeździ tu jak się nie pomylę 50 osób no i ogólnie spotykam się z 20 a codziennie z 5... to chyba starczy jak na akie miasto... :P

Napisane Apr 22, 2006, 12:12 am
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w miescie troche osob jezdzi...ale nie duzo.Znam tylko jedna z nich...lipa,ale mam plana sie z nimi skumac kiedys...ale kiedy? :D bo jezdze sam :/

Napisane Apr 22, 2006, 12:41 am
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie dokładnie na wsi mieszkam. mieszkam na nowo wybudowanym osiedlu domków jednorodzinnych za białystokiem. niestety tam nikt nie jeździ tylko ja

Napisane Apr 22, 2006, 7:02 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie tak na poważnie to łącznie ze mną 4 a reszta to prawie same łajzy/cioty/pozery itp :P

Napisane Apr 22, 2006, 7:21 am
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie nie jeździ nikt.
Tylko ja sam.
To nie jest wygodna sytuacja  :(

Napisane Apr 22, 2006, 7:55 am
elczajnik

elczajnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elczajnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w wiosce jeżdzi tylko ja na szczęście dwie wioski dalej mam 3 kumpli co jeżdżą a jeden z nich co dziennie po mnie wpada i jest lajt

Napisane Apr 22, 2006, 9:28 am
massacre

massacre

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massacre zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w miescie (dla mnie wiocha) jezdzi malo wiary :(

Napisane Apr 22, 2006, 9:41 am
ciupal707

ciupal707

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciupal707 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie Wiocha jeźdzI z 6 osób;/:)mam nadzieje ze sie poprawi liczba:P:D

Napisane Apr 22, 2006, 9:59 am
david318

david318

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to david318 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ok 10 jeździ dobrze reszta ciotki ale wszystkich będzie tak około 20 w knurowie ;d

*Napisane Apr 22, 2006, 10:09 am Ostatnio edytowane Dec 31, 2008, 8:22 pm przez david318
szczypak

szczypak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szczypak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mieszkam na Mierzynie , i tam jezdzi 6 osob a reszta to ciotki  :rolleyes:

Napisane Apr 22, 2006, 10:28 am
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdzi sie na desce, a nie na decku, deck to tylko ta drewniana czesc (blat), a co do temetu, to u mnie dosc duzo osob jezdzi, jest z 30 dobry skaterów, są też inni, ale to same cioty.

Napisane Apr 22, 2006, 10:42 am
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie na skateparku jezdzi okolo 30 osob kilku gosci na rolkachi bmx-ach

Napisane Apr 22, 2006, 11:15 am
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak naprawde to jezdi z 20 osob, a reszta to tak proboje, najczescie w 3-4 oisoby smigam na desce

Napisane Apr 22, 2006, 11:24 am
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie we WSI nikt niestety nie jezdzi na desce... Na rolkach juz predzej...

*Napisane Apr 22, 2006, 11:28 am
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sporo bo mieszkam w Toruniu  :stare:

Napisane Apr 22, 2006, 11:57 am
strejli

strejli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to strejli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no takich jeźdzących na poważnie u mnie to z 10 bedzie a na codzien jeźdze z 5

Napisane Apr 22, 2006, 12:02 pm
macant

macant

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macant zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mieszkam w gliwicach wiec na kraku widze z 10 osob o 17.00 a tak to ja z kumplem ale raczej sam znam z 10 osob ktore na desce zasuwaja

Napisane Apr 22, 2006, 12:07 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby tak policzyc to z 20 ziomkow jeździ na nawet dobrym poziomie:) jest oczywiscie jeszcze drugie tyle osób co uwaza sie za skaterow tylko ze ledwo umia ollie :P

Napisane Apr 27, 2006, 10:47 pm
MAT1414

MAT1414

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MAT1414 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mieszkam w malym miasteczku i jezdze SAM czasami pojezdzez ziomka ale to jest wtedy komedja nie jeszdzenie bo nie traktuja tego powanie i mam niezbyt dobe warunki do jazdy

Napisane Apr 27, 2006, 11:00 pm
WhOokiE

WhOokiE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WhOokiE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tylko napiszę że każdy kiedyś zaczynał, a początkujący skater to też skater, ważne by miał zajawę i nie dyskryminował innych.

Napisane Apr 28, 2006, 12:10 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja