Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » zrobiłem raila :>

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
zrobiłem raila :>
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy to wrzucić do działu sprzęt. Wolę nie ryzykować ;)

http://www.tomhorn.pl/grind.jpg

24 cm wysoki
170cm dlugi

w zlym miejscu przyspawałem podpory, stąd ten klocek pod jednym końcem  :rolleyes:

początkowo wysokość miała być regulowana ale zrezygnowałem ze względu na brak odpowiedniego materiału, moze kiedys zrobie cos lepszego, a poki co wystarczy

koszt: 0 zł
zrobiony z odpadów. Żadna metalowa konstrukcja nie ucierpiała  :P

p.s.
to nie moje stopy  :P

Napisane Apr 22, 2006, 4:35 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no i co z tego ze zrobiłes raila :D  hehe ale kurde tez bym taki chciał :((( taka rurke mi trzeba skad ja miałes?? odpisz na PM

Napisane Apr 22, 2006, 4:37 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

avensis14 powiedział(a):
odpisz na PM

Nie odpisuj na pm tylko tu odpisz bo ciekawy temat zapoczątkowałeś i wielu userów nim się zainteresuje z pewnością.

Napisane Apr 22, 2006, 9:34 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dla mnie spoko, tez bym taki chcial, jak bede mial czas to moze sie pobawie bo mam troche takich odpakow, tylko czy ten ceownik jest odpowedni do grindow, wydaje mi sie ze troche nie rowna powerzchnia no chyba ze dobrze sie nasmaruje woskiem, pozdro ziom...

*Napisane Apr 22, 2006, 9:41 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stary fajnie ze komus z a je ba le s trzepak :)

BTW przeszlifuj to cos bo ci deske zje!!!

Napisane Apr 22, 2006, 9:41 pm
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko tylko troche niska  :O

Napisane Apr 22, 2006, 9:46 pm
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bstt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

theduke powiedział(a):
avensis14 powiedział(a):
odpisz na PM

Nie odpisuj na pm tylko tu odpisz bo ciekawy temat zapoczątkowałeś i wielu userów nim się zainteresuje z pewnością.

Wszystkie materiały z własnych zasobów :). Grubość scianki samego ceownika dość przesadzona (4-6mm) ale za to jest sztywny, ciezki i nie przesuwa się przy najazdach. Jeśli chodzi o stopki, lepszym rozwiązaniem jest też zastosowanie małego ceownika, niż np. płaskownika.

Rail ma 6cm szerokości, mógłby być węższy. Powierzchnia faktycznie porowata ale po nasmarowaniu woskiem spisuje się idealnie.

Co do wysokości: być może i niski, za niski. Chciałem zrobić regulację wysokości ale nie znalazłem odpowiednich kształtowników, takich by jeden w drugi wchodził. To był dość spontaniczny projekt, zrobiony właściwie w ciągu 3ech godzin, wliczając w to poszukiwania materiału :>.

Materiały: 0 zł, przypuszczalnie na nowe materiały trzeba wydać ok 80-100zł

są jakieś pytania?

Napisane Apr 22, 2006, 11:41 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogolnie fajny, ale strasznie niski

Napisane Apr 22, 2006, 11:54 pm
bstt

bstt

Member
Wyświetl posty

elsajan powiedział(a):

:)
nastepny będzie z regulowaną wysokością ;)

Napisane Apr 22, 2006, 11:59 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bstt powiedział(a):
elsajan powiedział(a):

:)
nastepny będzie z regulowaną wysokością ;)
no jzu lepiej kombinujesz :)

Napisane Apr 23, 2006, 12:08 am
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szlifierka do metalu przejedziesz i bedzie git ;)  ale rzeczywiscie strasznie niska;]

Napisane Apr 23, 2006, 12:09 am
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

unas by takie cos stalo co najwyzej 2 dni i by bylo po a zchowac tego niema gdzie:(ogulnie bardzo ładny rail :D

Napisane Apr 23, 2006, 12:27 am
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra rureczka fakt troche za niska, ale co tam posmigać da rade  :P też mamy podobną samoróbe wyższą, ale i krótszą  ;) powodzenia z tą drugą rurką jak zrobisz to dawaj foty, pozdro

Napisane Apr 23, 2006, 8:18 am
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kjozacki rail:P tez taki chce:(

Napisane Apr 23, 2006, 8:29 am
CyganKuba

CyganKuba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CyganKuba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo ciekawy rail miałem nawet okazje go skosztowac. Troche niski ale jest dobry. Peace Woody:D

Napisane Apr 23, 2006, 11:27 am
misiek97

misiek97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny porzyczyz heheheheheblehehe

Napisane Apr 23, 2006, 8:23 pm
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe, fajny, fajny.
Może w przyszłości założysz porządną firmę zajmującą się budową skateparków? I może automatycznym sponsorem?  :P

Napisane Apr 24, 2006, 7:56 am
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
kjozacki rail:P tez taki chce

Zrub sobie zaden problem  :rolleyes:

Napisane Apr 24, 2006, 7:58 am
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troche maly, ja tu dam dopiero rarytas!

http://img163.imageshack.us/img163/5328/obraz0053ln.th.jpg

Chwaliłem się nim już wiele razy, w różnych miejscach, to wszystko dlatego, bo jestem z niego dumny jak z własnego dziecka! :) Oceniajcie go czy wam się pooba itp. :)

Napisane Apr 24, 2006, 9:23 am Ostatnio edytowane Apr 24, 2006, 9:29 am przez wultanskaj
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Podoba mi sie ja niedługo swoje zrobie

Napisane Apr 24, 2006, 9:58 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja