Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » KULT

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
KULT
Costabrava

Costabrava

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Costabrava zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ktoś z Was słucha? Lubi?

jest to mój jeden z bardziej ulubionych zespołów. Najlepsze teksty, muzyka. Ukłony niskie dla Kazika.

Napisane Apr 24, 2006, 4:04 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no Kult jest dobry, ale preferuję Armie

Napisane Apr 24, 2006, 6:39 pm
ripmav

ripmav

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ripmav zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm... kult, takie sobie...

Napisane Apr 25, 2006, 9:47 am
marek666

marek666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taa Kult jest fajny lubie piosenke moj wudawca jest złodziejem :P

Napisane May 1, 2006, 10:22 pm
mineta

mineta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mineta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kult jest swietny.... prawdziwy zespol bez kszty komercji...kazik jeden z lepszych polskich teksciazy... oj "polska" i "wodka" wygzane kawalki z reszta wszystko jest swietne starczy tylko dobrze sie w tekst wsluchac...

Napisane May 8, 2006, 12:05 am
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takkk kult jest swietny...jak ktos lubi punka...a ja nie przepadam to tylko coniektorych utworow slucham... zespol sie wyroznia sposrod innych polskich punkowych... warto zwrocic uwage, jak ktos nie zna(w co watpie,jak mozna kultu nie znac :P)

Napisane May 8, 2006, 6:48 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez nie lubie punka, ale Kult jest ok;]
Wyjęłam płyty Kultu i Kazika z szafy taty, kiedy zauważyłam, że mój kolega ma naszywke Kultu. Nie żałuje.

Ps. do cholery jak to sie odmienia Kultu czy Kulta?!

Napisane May 11, 2006, 5:16 pm
wultanskaj

wultanskaj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wultanskaj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój ulubiony zespół. Nie ma jak KULT!

Napisane May 11, 2006, 8:43 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kulta - tak mi sie wydaje. Powracajac do tematu bardzo ich lubie.

Napisane May 13, 2006, 8:50 pm
kumar

kumar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kumar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierdol Leppera zajebisty utwór

Napisane May 17, 2006, 12:06 pm
TorpedoS

TorpedoS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TorpedoS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oj, wg. mnie jeden z lepszych polskich zespołów. Świetne teksty i muzyka.
Polecam przede wszystkim Arahja, Wolność, Królowa Życia..
W ogóle, wszystkie kawałki są dobre.

Napisane May 17, 2006, 7:19 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

świetny zespół ostatnio w kółko tego słucham polecam kawałki "Tata w gestapo" "Parada wspomnień" "Krew Boga"

Napisane May 26, 2006, 8:26 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogolnie mysle ze wszystkie projekty Kazika maja w sobie to cos czego inni nigdy nie beda miec:)

Napisane May 26, 2006, 11:09 pm
przeCaRL

przeCaRL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przeCaRL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I nie zapominajcie, ze Kazik jako jeden z pierwszych słuchał w polsce rapu i rownierz jako jeden z pierwszych nagral plyte w konwencji hh... takze respekt dla Kazika

Napisane Jun 3, 2006, 9:31 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubię KULT, bo mają dobre piosenki ;)

Napisane Jun 4, 2006, 3:45 pm
tRuSzKa

tRuSzKa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tRuSzKa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kult to jeden z moich ulubionych zespołów...najbardziej lubie baranka

Napisane Jun 6, 2006, 9:07 pm
StanleyGaw

StanleyGaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to StanleyGaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hello!!!! Byłem na zakończeniu malty 2005. Wtedy grał Kult, Armia oraz Brygada Kryzys. Polecam wszystkie te zespoły. Co do Kazika niema się do czego doczepić. Super muza, fajne teksty. Nic dodać nic ująć. Teraz słucham nową płytę Kultu którą dostałem na gwiazdkę o tytule: "Pologono Industrial" ;)

Napisane Jun 6, 2006, 10:16 pm
Kartezjusz

Kartezjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kartezjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pożyczyłem od taty płytki Kultu i już mu nie oddam:) świetny zespół i świetne piosenki

Napisane Sep 4, 2006, 9:30 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobre teksty, "... bo im tylko o to chodzi, abyś sam nie mógł chodzić..." "... Mieszkam w polsce, mieszkam TU,Tu,Tu..." A jak sie upijesz, to sobie pośpiewaj "Baranka" hehe ;]

Napisane Sep 4, 2006, 9:55 pm
jakos

jakos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

StanleyGaw powiedział(a):
Hello!!!! Byłem na zakończeniu malty 2005. Wtedy grał Kult, Armia oraz Brygada Kryzys. Polecam wszystkie te zespoły. Co do Kazika niema się do czego doczepić. Super muza, fajne teksty. Nic dodać nic ująć. Teraz słucham nową płytę Kultu którą dostałem na gwiazdkę o tytule: "Pologono Industrial" ;)

No Poligono jest na maxa bez lipy:D a Kult jest oczywiście świetny już od 3 lat chodzę na wszystkie ich koncerty na których tylko mam sposobnośc się pojawic;]

Napisane Sep 13, 2006, 7:45 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja