Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » freestyle

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
freestyle, Co sądzicie o tej sztuce?
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam tylko tych z Polski np. Pogo, Te Tris, Duże Pe, Muflon, Filip, OSTR też niezły. Według mnie jest to zajebiście trudna sztuka a wy jak myślicie? Aha i jak możecie podajcie paru Zagranicznych Freestylerów

Napisane Apr 25, 2006, 5:32 pm
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedyny freestyle jaki mnie interara to tylko freestyle w baskecie a tam najlepsi sa AO,Stephon Marbury,Jason Williams no i jeszcze Shane jest niezly,kozackie paczki robi.

Napisane Apr 25, 2006, 6:58 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

harnasiek powiedział(a):
Ja znam tylko tych z Polski np. Pogo, Te Tris, Duże Pe, Muflon, Filip, OSTR też niezły. Według mnie jest to zajebiście trudna sztuka a wy jak myślicie? Aha i jak możecie podajcie paru Zagranicznych Freestylerów

Te Tris i Pogo sa niezli. a czy to trudne?
chyba nie. wystarczy duzo slow znac i umiec je wykorzystac

Napisane Apr 25, 2006, 8:41 pm
emteh

emteh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emteh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

umieć wybiec myślą w przód i napieerdalać do rytmu , a nie jakieś dadadadadadada

Napisane Apr 25, 2006, 8:46 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DENVER powiedział(a):
sory stary temat o fee juz byl, poszukaj dobrze a na bank cos znajdziesz, ema...

Był temat taki czy da się tego nauczyć czy nie A co do twoje wypowiedzi Krzynowek Pe - TeTris niezly pojedynek był, Filip też jest dobry, Muflon początkowy jest ich o wiele więcej www.wbw.pl i tam wbijasz na FREESTYLE masz download i masz aż 6 stron pojedynków do ściągnięcia

Elo POZDRO

P.S.
Nie tak łatwo musisz jeszcze to robić pod Beat i na temat np. Te Tris wylosował Czarny Ciągnik i się trzymał tak przy temacie zajebiście że niewiem i do tego poniżał Pe A pe odbiegał od tematu jak cholera, lecz dogrywka była jego sam to muszę powiedzieć chociaż txt W stylu Po Co Ci Mezo były strzałem w dziesiątkę
Strzałka

Napisane Apr 25, 2006, 9:46 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2006, 9:49 pm przez harnasiek
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
harnasiek powiedział(a):

freestyle to bardzo trudna sztuka. Spróbuj, a się przekonasz. Ja czasem coś nawinę, ale tylko dla zabawy na imprezach. W szkole też nawijałem z kumplem, ale obecnie raczej tylko beatboxuję i on freestyluje. Będzie brał udział w WBW, ale chyba nie ma szans jeszcze :P
To naprawdę trudno jechać na temat i nie zapętlać się w te same rymy, co mi się częstwo zdarza. Z amerykańskich freestylerów to kojarzę jedynie Supernaturala i J.U.I.C.E. Mos Def też jest zajebisty. Polecam bardzo film "Freestyle-Art of rhyme", w którym są opisane początki freestylu w ameryce i duuuużo filmików z freestylem na najwyższym światowym poziomie. Mos Def ładnie jedzie w jednym momencie ok. 50 sekund na jeden rym , co jest nie lada sztuką :)
Ogólnie mistrzowski dokument, naprawdę polecam, ale uwaga, można zajawę na free złapać po nim :)

Napisane Apr 25, 2006, 9:48 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Czy ja wiem jak pierwszy raz usłyszałem POGO ucznia!podkreślam tylko ucznia Te Trisa, to mi serce z zaskoczenia wyskoczyło na jaki temat można zarymować na każdy!!!

Napisane Apr 25, 2006, 10:14 pm
Buhay

Buhay

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Buhay zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sądze że freestyle to bardzo trudna sztuka.. sam caly czas próbuje i uczę sie freestylować i widze jak to ciężko odyebac cos takiego jak ostr czy duze pe... do tego trzeba miec lata treningu i kilkadziestiąt centymetrów grzbietów zeszytów zapisanych tekstami. o tym jak trudna to sztuka najlepiej świadczy fakt,  że wielu raperów którzy wydają płyty, wogule sie za to nie biorą, a a kilku nawet przyznaje sie że nie potrafi. moim zdaniem bezkonkurencyjny póki co jest ostr, ale widze, że już zaczynają deptać mu po pietach "młode wilki" tacy jak pogo, tetris czy inni. :)

Napisane Apr 26, 2006, 3:11 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

owl powiedział(a):
krzynowek powiedział(a):
harnasiek powiedział(a):

freestyle to bardzo trudna sztuka. Spróbuj, a się przekonasz. Ja czasem coś nawinę, ale tylko dla zabawy na imprezach. W szkole też nawijałem z kumplem, ale obecnie raczej tylko beatboxuję i on freestyluje. Będzie brał udział w WBW, ale chyba nie ma szans jeszcze :P
To naprawdę trudno jechać na temat i nie zapętlać się w te same rymy, co mi się częstwo zdarza.

ja czasami sobie w duszy freestyluje. bez tematu latwiej.
a przymikrofonie to nie wiem co mowic, a w myslach na odwrot"

Napisane Apr 26, 2006, 3:13 pm Ostatnio edytowane Apr 28, 2006, 5:04 pm przez krzynowek
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w myślach łatwiej, bo masz więcej luzu w czasie, który tak nie goni wtedy.

Wybiera się ktoś na WBW?? :>
dzisiaj grand prix warszawy :)

Napisane Apr 28, 2006, 3:31 pm
emteh

emteh

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emteh zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

frycol_hiphop powiedział(a):
no niepodoba mi sie zabardzo freestyle

możliwe jest to że nie słyszałeś nigdy dobrego freestylu

Napisane Apr 28, 2006, 8:23 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

ja polecam jeżeli ktoś ma możliwość to przeżycia LIVE będąc na trybunach:D i oglądać i słuchać. Wg. mnie to nawet te bezsensowne txt Na FREE są lepsze od tych 3-miesięcznych wypocin nad txt

Napisane Apr 28, 2006, 9:01 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wczoraj oglądałem video z walki free w USA, gdzie w finałowym pojdeynku walczyli białas z murzynem (Eyedea vs. Shells) i wygrał biały Eyedea. Później oglądałem kolejne video, gdzie Eyedea freestyle'ował w radiu na żywo. Cholera, ten typ jest geniuszem jeśli idzie o free. Słowa potrafi wyrzucać z siebie w tempie Twisty czy Busty, hyhy  :) :P

Napisane Apr 28, 2006, 11:16 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe, czasami dla zabawy nawijam z kumplami :) sklecić coś dobrego jest naprawdę trudne, toteż podziwiam bardzo Tetrisa, Pogo czy Filipa
w Białymstoku też będzie WBW, nie wiem, może się wybiorę, hehe :)

Napisane Apr 29, 2006, 7:34 pm
Shoker

Shoker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Shoker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nooom to jest dobra rzecz... Tak bez myślenia, na spontana składanie słów, jeszcze z sensem...  B) Bez wątpienia najlepszy w tym fachu jest OSTR'y, ale Wujek też daje rade...  :P Ja próbuje, ale ciężko mi idzie...  :stare:

*Napisane May 2, 2006, 8:54 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z tego co ostatnio zauważyłem po rankingach, to Wujek na prawdę się poprawił pod względem free i idzie mu coraz lepiej. Ale myślę, że z O.S.T.R.-em to obecnie mógłby się tylko Te Tris zmierzyć na równym poziomie, a nawet i pocisnąć Ostremu  ;) :)

Napisane May 2, 2006, 1:02 pm
emteh

emteh

Member
Wyświetl posty

Tetrisa widziałem w walce 1 raz i przegrał...według mnie wygrał bo był naprawde lepszy

Napisane May 2, 2006, 9:08 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

emteh powiedział(a):
Tetrisa widziałem w walce 1 raz i przegrał...według mnie wygrał bo był naprawde lepszy

Zdaje mi się, że chodzi ci o tę finałową przeciwko Panowi Duże Pe?

Napisane May 2, 2006, 9:10 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Hmm... Z Pogiem też nie wiem czy przegrał zasłużenie... Te Tris to mistrz w Polsce jeśli chodzi o wolny styl. Chyba żaden temat nie mógłby mu nie pasować. I nadal uważam, że OSTR może się Teta obawiać.  ;) Cieszy też fakt, że coraz młodsi ludzie są tak utalentowani. Przykładem niech będzie przynajmniej w/w Pogo czy też Muflon, który też jest strasznie konkretny.

Napisane May 3, 2006, 2:13 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Obecnie to Te Tris zjadłby TDF-a jak tylko by chciał i myślę, że nie tylko Te Tris...  :rolleyes:  Jak już wspominałem (i pozostanę przy swoim), jedyną osobą, która mogłaby z Te Trisem stoczyć wyrównany pojedynek jest O.S.T.R.

Napisane May 4, 2006, 4:20 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja