Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » freestyle

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
freestyle, Co sądzicie o tej sztuce?
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam tylko tych z Polski np. Pogo, Te Tris, Duże Pe, Muflon, Filip, OSTR też niezły. Według mnie jest to zajebiście trudna sztuka a wy jak myślicie? Aha i jak możecie podajcie paru Zagranicznych Freestylerów

Napisane Apr 25, 2006, 5:32 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tede przed Te Trisem?! Słyszałeś chociaż TeTrisa?

Napisane May 4, 2006, 4:20 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

harnasiek powiedział(a):
Tede przed Te Trisem?! Słyszałeś chociaż TeTrisa?

Pewnie słyszał... Ale znając życie to porównuje Te Trisa z Tedzikiem z roku 2001 kiedy to rozłożył całą ekipę Obrońców w Płocku.  :P

Napisane May 4, 2006, 4:24 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Dokładnie Rysiunio, TeDe to teraz sie kaszanki najadł i syf robi lecz sie przyznal do tego za co go szanuje

Napisane May 6, 2006, 10:25 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znaczy, ja Tedzika lubię, pomimo, że robi rap jaki robi, ale na free na pewno nie jest już tak mocny jak kiedyś... No, ale słabiakiem też zapewne nie jest... No, ale obecnie to myślę, że przynajmniej większość finalistów WBW zjadłaby go na free. A zwłaszcza Te Tris, który jak już wspomniałem i będę wspominać, równego przeciwnika może widzieć tylko w Ostrym.

Napisane May 9, 2006, 12:32 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
z Tedzikiem z roku 2001 kiedy to rozłożył całą ekipę Obrońców w Płocku.

To było mocne :].Ale faktycznie, Ted już nie ma takeigo poziomu. 

Cytuj:
A zwłaszcza Te Tris, który jak już wspomniałem i będę wspominać, równego przeciwnika może widzieć tylko w Ostrym.

Niee, jest już troche ludzi którzy jadą na takim poziomie. Np. Pe rozłorzył Tetrisa w 2004, a pogo w 2005(chociaż tu powinien wygrać Tet). A jak wiadomo, przybywa wieli nowych, a starzy wyjadacze doszlifowują swoje skilsy. Pamiętam Puocia z 2004 roku, średniak. A teraz wygrał grand prix w Poznaniu.

Napisane May 27, 2006, 11:58 am
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja wiem tylko, że Majkel to jedno wielkie nieporozumienie...on chujowy jest :P

Napisane May 27, 2006, 5:09 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hm, Majkel ma swój styl. Ale faktycznie, mi też zbytnio do gustu nie przypadł  :rolleyes:

Napisane May 27, 2006, 7:12 pm
Seborth

Seborth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seborth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freestyle zajbista sztuka i ciężka, dlatego należy sie respect każdemu kto umie sensownie fristajlować

Napisane May 27, 2006, 9:30 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

właśnie słucham Free majkela cieniacko, w porównaniu do Tetrisa lub PE

Napisane May 27, 2006, 11:42 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

seborth powiedział(a):
Freestyle zajbista sztuka i ciężka, dlatego należy sie respect każdemu kto umie sensownie fristajlować

Troche treningu i też będziesz potrafił sklecić coś na szybko  :)

Pozdro

Napisane May 28, 2006, 12:02 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

owl powiedział(a):
a ja wiem tylko, że Majkel to jedno wielkie nieporozumienie...on *****owy jest :P

A ja Majkela lubię. Bardzo konkretnie pocisnął Tybeta na Grand Prix Lublina. Zjechał go przed własną publiką, ale i tak zarymował, że oni i tak będą Tybetowi kibicować:

"O co chodzi? To jest Twoje miasto. Oni Ci zrobią hałas, ale Ty jesteś pała..."

Napisane May 28, 2006, 1:09 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi zajebiście przypadł do gustu Raskall. Jego pojedynek z Filipem na GP Wawy jest jednym z lepszych, jakie słyszałem.

Napisane May 28, 2006, 1:20 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

A ja Filipa strasznie polubiłem po WBW2005, bo typ naprawdę z humorem potrafi podejść do walki. No i jego wersy też są cholernie dobre. Bardzo podobały mi się jego walki z Te Trisem i Pogo. No i fajny popis dał z Te Trisem, Pogiem i Muflonem w Rap Pakamerze.

Napisane May 28, 2006, 1:35 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Moim zdaniem wielkim pechowcem wbw jest Dolar,dostaje chamskie teamty.

W stylu"punkt g"albo "parada równosci". B)

Pamiętam jak Pe wykorszytał jego temat "parada równosci".Dolar niezłe bęcki wtedy dostał.  :rolleyes:

Napisane May 28, 2006, 10:44 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dolar jest słaby (szczególnie w tym roku) nie potrafi wygracz tymi co wygrywał do tej pory.

Napisane May 29, 2006, 10:09 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

dede powiedział(a):
Dolar jest słaby.

Hmm... Może nie tyle co słaby, ale moim faworytem nie jest... Jednak muszę przyznać, że dał niezłe baty dla Skowa na WBW 2005, hehe. Ale bardzo dobre baty dostał w 2004 od Flesza, który poleciał po nim na luzie w stylu perfekcyjnym. A wers z łańcuszkami i biżuterią mnie rozklepał... Tak jak i Dolara, którego ten wers straaasznie zabolał :D

"Całe życie przyzwyczajony byłem do tego, że łańcuszki i biżuterię daje się koleżankom, a nie kolegom. Oooj, to musiało zaboleć. Ale pozdrów tego kto cię obdarował, jest ziomem. Wiesz, może ma dużo hajsu twoja pupa. Jest chyba za duża, ktoś ci ją rozruchał..."

Hehe, Flesz wtedy wymiótł Dolara jak chciał :D

Napisane May 30, 2006, 3:40 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

No albo Pe Vs Dolar :)
TEż dostał takie baty że ja cie nie moge. Pe pojechał go w każdym wersie prawie.

Napisane May 31, 2006, 5:53 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Ale Pe też nie jest jakiś wyjątkowo mocny... Pokazał to Pogo, pokonując go dwukrotnie. No i w dodatku Pe nie jest taki mocny, kiedy nie może przeciwnikowi po dziewczynie polecieć... Pogo o tym wspomniał na Grand Prix Warszawy 2005 ("Nie mam panny, nie masz jak mi pojechać"...)  ;) A Dolar też zrobił źle, kiedy pocisnął po pannie Robura na WBW 2004... Widać, było, że Robur się wk...wił i dał temu upust w pojedynku z Fleszem, kiedy bez tematu rymował ("na pewno się policzymy w bramie, za to, że pojechałeś po mojej pannie"...)  ;)

Napisane Jun 1, 2006, 2:23 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Ej ej ej Pe nie tylko O pannach:)
Jest mocny udowodnił to w Finale z Tetrisem z Vito(tetris z nim przegrał)hm.... Dolara też ostro pojechał a pogo?? to nie było takie mocne tam z gołotą ale zauważ że to było tez na terenie gdzie mieszka pogo rymnoł cos że u mnie nie masz szans coś takiego
Peace

Napisane Jun 1, 2006, 7:41 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
Ej ej ej Pe nie tylko O pannach

Może nie,ale w większości :D

"I weź to do nauki, bo twoja niunia trzyma za mnie kciuki"

Ale mi się podoba styl Pe.Miał też 2 mocne free z Vito i Kamelem  B) Jak dla mnie mistrzowsko jechał.

Napisane Jun 1, 2006, 8:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja