Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » freestyle

Strony: << poprzednia ... 16, 17, 18, 19, 20 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
freestyle, Co sądzicie o tej sztuce?
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam tylko tych z Polski np. Pogo, Te Tris, Duże Pe, Muflon, Filip, OSTR też niezły. Według mnie jest to zajebiście trudna sztuka a wy jak myślicie? Aha i jak możecie podajcie paru Zagranicznych Freestylerów

Napisane Apr 25, 2006, 5:32 pm
Rodziu3

Rodziu3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodziu3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak jak mówiłem w innym temacie : trzeba być oczytanym, ogarniać dużo słów i być w miarę szybkim i logicznie myślącym żeby dobrać słowo do słowa, aby powstał rym :) Tak więc, jeśli chcecie freestyle'ować trzeba książki powyjmować i się zabrać za czytanie, żeby było łatwe słownictwa używanie !  B) Czyli na tym polega cała ''trudność'' fristajlowania. A co do freestylerów to nie znam żadnych bo nie jestem w temacie . Peace :)

Napisane May 24, 2009, 10:03 pm Ostatnio edytowane May 24, 2009, 10:04 pm przez Rodziu3
Rodziu3

Rodziu3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodziu3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

harnasiek powiedział(a):
emteh powiedział(a):
Tetrisa widziałem w walce 1 raz i przegrał...według mnie wygrał bo był naprawde lepszy

Zdaje mi się, że chodzi ci o tę finałową przeciwko Panowi Duże Pe?
Troche późno odpisuje , ale człowieku SŁOWNIK ! PANU , a nie Panowi...

Napisane May 24, 2009, 10:06 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freestyle-"Wolny Styl" zabawa słowem...Osobiscie się tym zajmuje ;)Miałem okazje już być na bitwach itd...w mojej czołówce jest wielu innych Mc(prócz teta,muflona czy Dużego pe..)np:Czeski"Mistrz WOŚ" z opolszczyzny,który chyba nie został wymieniony ;)

Napisane May 25, 2009, 11:55 am
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chusio powiedział(a):
Freestyle-"Wolny Styl" zabawa słowem...Osobiscie się tym zajmuje ;)Miałem okazje już być na bitwach itd...w mojej czołówce jest wielu innych Mc(prócz teta,muflona czy Dużego pe..)np:Czeski"Mistrz WOŚ" z opolszczyzny,który chyba nie został wymieniony ;)

Co z tego że Czeski wygrał WOŚ, on ma tylko przebłyski raz na jakiś czas i nic więcej, nie sądzę nawet że w finale WOŚ popisał się nie wiadomo jak...

Napisane Jun 2, 2009, 2:59 pm
Tymi

Tymi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z młodego pokolenia na pewno zajebisty debiut 3-6, w tym roku namieszać może też chuderlak Wiciu i przekot Roka.

Napisane Jun 4, 2009, 11:54 pm
Matsk8

Matsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tymi powiedział(a):
z młodego pokolenia na pewno zajebisty debiut 3-6, w tym roku namieszać może też chuderlak Wiciu i przekot Roka.

z nowych Enson jest zajebisty ale go nie doceniaja ;]

Napisane Jun 5, 2009, 1:52 pm
KRIS1993

KRIS1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KRIS1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freestyle to dobra sztuka ale trzeba z głową to robić. Ja czasami jaak z chloapkami na melanzu jestemy to najeżdzamy na siebie hehehe

Napisane Jun 16, 2009, 8:32 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Relacja video ode mnie z HipHop Subway Series 28.06 (Warszawa)

KLIK

Beatbox głównie TikTak ale także bare innych osób których nie znam

Freestyle na filmie - Albi, 3-6, Solar, Wiciu

Napisane Jul 8, 2009, 4:06 pm Ostatnio edytowane Jul 8, 2009, 4:07 pm przez lozek202
bonzai1122

bonzai1122

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bonzai1122 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzeba mieć talent,być oczytanym, znać dużo słów i trzeba szybko myśleć żeby dobrać słowo do słowa.Z Polski kojarzę:
-Te Tris,
-Muflon,
-Pogo,
-O.S.T.R,
i Duże Pe.

Zza granicy tylko Eminema.;]

Napisane Jul 9, 2009, 12:25 pm
ghetto

ghetto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ghetto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tetris, Muflon, Flint, Białas, 3-6, Enson.
Bez wątpienia czołówka polskiego freestylu. Takie walki jak: Enson vs 3-6 (Bitwa o Mokotów 1/2 finału), Tetris vs Duże Pe ( Microphone Masters I), Flint vs Solar ( WBW 2008 półfinał), Muflon vs Białas (Opole) na długo zostaną w mej pamięci;]

Napisane Jul 9, 2009, 6:10 pm
Tymi

Tymi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tymi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matsk8 powiedział(a):
Tymi powiedział(a):

z nowych Enson jest zajebisty ale go nie doceniaja ;]

Jak nie doceniają? Zresztą Enson zadebiutował na WBS 2007 a 3-6 czy Wiciu to 2008

Napisane Jul 9, 2009, 10:29 pm
Swifty

Swifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Swifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie tu coś ode mnie! Wczorajszy debiut ziomka na scenie!
Na razie część 1, 2 wejście może bedzie później! Pozdrooo z Krosna

DEBIUT NA SCENIE FREESTYLE PRZED KONCERTEM PAJUJO

Napisane Jul 27, 2009, 9:23 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurde, analizowałem sobie filmiki z ostatniego WBW i muszę przyznać, że po tym turnieju zajebiście zajarałem się Trzy-Sześciem i Ensonem :D Obaj mają genialne punche! U Eno jedyne co trochę męczy to to, że zbyt długie przerwy robi, ale jak już leci z nawijką, to przekonkretnie :D Walka z 3-6 na poziomie tych z najlepszych lat WBW, czyli '04 i '05 :) 3-6 czasem się zakręci, ale to się zdarza każdemu, ale pancze rzuca okrutne :D Bardzo pozytywne typy i życzę im jak najwięcej sukcesów w bitwach. Muflon jako prowadzący to dla mnie trochę nieporozumienie, bo słabo prowadził WBW, naprawdę słabo... A osobą, która wk..wia mnie niesamowicie jest Solar. Fakt faktem czasem fajnie poleci, ale nie lubię tego jak się chłopak zachowuje. A zachowuje się na walkach jakby pozjadał wszystkie rozumy i jakby był mega popularną osobą... Wozi się jak ja peeerdolę, a tak naprawdę jest w chuu lepszych od niego. I po jego walkach widać jak go boli, gdy ktoś mu pociśnie konkretnym panczem. A przecież we free chodzi chyba o zajawkę, a nie o to, żeby się spinać... Prawda? ;]

Napisane Dec 18, 2009, 6:09 pm
Tarkaz

Tarkaz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tarkaz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaram sie tym:P Według mnie najlepszy jest OSTRY:P ale tetris i inni też są dobrzy:)ale są ludzie, którzy kaleczą to:P np. Popek, który wogóle kaleczy polski hiphop. Dla tych co lubią się pośmiać:P
free popka leje:p
a tu dla porównania coś lepszegoFreee na lewych MC:D

Napisane Dec 25, 2009, 1:56 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2010, 12:24 pm przez Tarkaz
Sledziu93

Sledziu93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sledziu93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To co wyczynia Popek to freestylem nazwac sie nie da...

Jak dla mnie dwójka najlepszych na Polskiej scenie: Muflon i TeTris, lubie też Rufina i Solara ;]

Napisane Dec 27, 2009, 1:36 pm
edzio94

edzio94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Macie próbke mojego freestylu. Krytyka wymagana ;]
Freestyle - rapidshare
Edit - pierwsze kilka(naście) sekund jest wyciszone ale potem jest ok

Napisane Dec 31, 2009, 12:26 am Ostatnio edytowane Dec 31, 2009, 12:26 am przez edzio94
Tymi

Tymi

Member
Wyświetl posty

dla zainteresowanych wyniki 4 edycji WBSu:

1/4
Enson vs Tymi > Tymi
Roka vs Plejer > Roka
Wiciu vs Kowal > Kowal
Theodor vs Albi > Albi

1/2
Tymi vs Albi > Tymi
Roka vs Kowal > Roka

finał:
Tymi vs Roka > Tymi

+ zajebiste koncerty Małolata, Zeusa i Małpy
yo!

Napisane Mar 2, 2010, 10:22 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2010, 10:23 pm przez Tymi
Tymi

Tymi

Member
Wyświetl posty

Muflon vs Tymi

http://www.youtube.com/watch?v=TRY7G_WVjVQ

Napisane Apr 5, 2010, 2:16 am Ostatnio edytowane Apr 5, 2010, 2:16 am przez Tymi
rogucik

rogucik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rogucik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobre punche i odbicia Tymi ;D

Napisane Apr 5, 2010, 10:46 am
Strony: << poprzednia ... 16, 17, 18, 19, 20 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja