Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » freestyle

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
freestyle, Co sądzicie o tej sztuce?
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam tylko tych z Polski np. Pogo, Te Tris, Duże Pe, Muflon, Filip, OSTR też niezły. Według mnie jest to zajebiście trudna sztuka a wy jak myślicie? Aha i jak możecie podajcie paru Zagranicznych Freestylerów

Napisane Apr 25, 2006, 5:32 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Filip też nie jest zły :-)

Napisane Jun 1, 2006, 9:00 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ojej jeden wers bo niunia trzyma za niego kciuki:D:D
ale nie ciagle
ale z kamelem pojechał go inteligentnie:)

Napisane Jun 1, 2006, 10:34 pm
4rtas

4rtas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 4rtas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz, gdyby ciągle jechał po pannie to by nie był pojedynek z freestylerem, tylko z panną xD

Napisane Jun 2, 2006, 5:03 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Wiesz, gdyby ciągle jechał po pannie to by nie był pojedynek z freestylerem, tylko z panną xD

Hehe, dlatego zrobili coś takiego jak tematy  :rolleyes:

Napisane Jun 2, 2006, 9:50 pm
LOOQ

LOOQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LOOQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy to coś zdziała czy nie, ale cała klika co lubi posłuchać dobrego freestyle i hh, powinna przyjechać do mojego kochanego Giżycka na mazurach, gdzie 4-5 sierpnie odbędzie się Mazury Hip Hop Festiwal 2006, w pierwszym dniu będze można usłyszeć Moleste, Kaliber, Tedzik, O.S.T.R, WWO, Dreadsquad, Vavamuffin, drugi dzień to poprostu FREESTYLE, co roku jestem na tej imprezie, jeśli drugi dzień, gdzie ma być sam freestyle będzie podobny do free z 2004 kiedy to było "O.S.T.R vs. ... " to będzie zaje**** impreza!

Napisane Jun 2, 2006, 10:11 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
nie wiem czy to coś zdziała czy nie, ale cała klika co lubi posłuchać dobrego freestyle i hh, powinna przyjechać do mojego kochanego Giżycka na mazurach, gdzie 4-5 sierpnie odbędzie się Mazury Hip Hop Festiwal 2006, w pierwszym dniu będze można usłyszeć Moleste, Kaliber, Tedzik, O.S.T.R, WWO, Dreadsquad, Vavamuffin, drugi dzień to poprostu FREESTYLE, co roku jestem na tej imprezie, jeśli drugi dzień, gdzie ma być sam freestyle będzie podobny do free z 2004 kiedy to było "O.S.T.R vs. ... " to będzie zaje**** impreza!

Gdybym mógł to bym to bym z chęcią  wpadł... ale to kawał drogi i mój wiek nie pozwala mi jeszcze samemu podróżować po polsce  B)

Napisane Jun 2, 2006, 11:47 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm... Ale w ogóle dla mnie jest głupotą jechanie komuś po pannie czy rodzinie... Ja nie wiem czy bym się powstrzymał na scenie przed rękoczynami :D Te Tris w finale WBW 2004 nie powinien przegrać, bo miał ciekawsze punche od Pe, ale dogrywka mu nie wyszła. Mi się podobał Robur w pojedynku ze Skowem. :D

"Napiąłeś się strasznie, mówisz BLA BLA BLA BLA! Właśnie tutaj skończy się historia twa!"

"Każdy chciał będzie mnie znać, każdy nawet Ty, kurczę jego bladź!" :D

Napisane Jun 3, 2006, 1:22 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak była bitwa freestyle'owa u mnie w olsztynie, to organizator powiedział, że za najazd na dziewczyne czy rodzine jest od razu dyskwalifikacja :)

Napisane Jun 3, 2006, 9:57 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
Jak była bitwa freestyle'owa u mnie w olsztynie, to organizator powiedział, że za najazd na dziewczyne czy rodzine jest od razu dyskwalifikacja

I słusznie, najbardzije hamski i tak jest najazd na rodziców.

Myśle ze dobrze by bylo gdbyb na wbw tez takie cos wprowadzili.

Napisane Jun 3, 2006, 10:16 pm
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam lubie freestylować. I muszę powiedzieć, że lepiej mi się nawija na wolnym niż pisze na kartce. Mam taki ciąg i lecę rymami.

Napisane Jun 3, 2006, 11:12 pm
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OStry jedzie równo z bitem... Mam koncert od niego "Freestyle Battle w Giżycku"... i wymiata....

Napisane Jun 4, 2006, 10:40 am
rgz

rgz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rgz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wracajac do Eyedea, chyba Rysiunio cos wspominal to lubie glos tego goscia, fajny jest kawalek Big Shots

Napisane Jun 4, 2006, 12:19 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

E jak myślicie kto wygra WBW 2006??
Według mnie to Pogo jak się w Białymstoku dostanie.
A jak nie to muflon.

Napisane Jun 4, 2006, 5:42 pm
duncon15

duncon15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to duncon15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dede powiedział(a):
E jak myślicie kto wygra WBW 2006??
Według mnie to Pogo jak się w Białymstoku dostanie.
A jak nie to muflon.
najbardziej chcialbym zeby byl to TeTris :P ale mysle ze wygra POGO, a wiecie co mne najbardziej boli? ze WBW staje sie coraz bardziej komercyjne, chyba Rysiunio juz wczesniej o tym cos nawinal, sami freeriderzy o tym mowia, i twierdza ze dla nich najlepsze sa ustawki miejscowe, gdzie spotykaja sie z miejscowymi i sami robia bitwy

Napisane Jun 4, 2006, 8:39 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

no tu masz racje nawet miejsca są coraz gorsze wszystko jest coraz słabsze

Napisane Jun 4, 2006, 8:57 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

A mnie wkurza ze nie zrobili grand prix w Szczecinie  :rolleyes:

Szczecin jak zwykle poszkodowany  :P

Napisane Jun 4, 2006, 10:38 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Nagi powiedział(a):
A mnie wkurza ze nie zrobili grand prix w Szczecinie  :rolleyes:

Szczecin jak zwykle poszkodowany  :P

TA i co występowałbyś??:)

Napisane Jun 4, 2006, 10:40 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Cytuj:
TA i co występowałbyś??

Nie ale bym kogoś namówił i moze pojechał obejrzeć  :)

Podobno na żywo o wiele lepszy efekt.

Napisane Jun 4, 2006, 10:48 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

No to napewno:d
za rok jedziemy na WBW:)

Napisane Jun 4, 2006, 10:56 pm
Mumin3m

Mumin3m

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mumin3m zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wbw tera wali komercha nigdzie nie jade :P
Tegoroczny skłąd na wbw :
Goły, Muflon, Filip, Gres, Raskall, Puoc i Green
ja stawiam na Filipa.

Napisane Jun 5, 2006, 2:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja