Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » freestyle

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
freestyle, Co sądzicie o tej sztuce?
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam tylko tych z Polski np. Pogo, Te Tris, Duże Pe, Muflon, Filip, OSTR też niezły. Według mnie jest to zajebiście trudna sztuka a wy jak myślicie? Aha i jak możecie podajcie paru Zagranicznych Freestylerów

Napisane Apr 25, 2006, 5:32 pm
duncon15

duncon15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to duncon15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakby niebylo niejestem zwolennikiem zadnego z nich, ale stawialbym na filipa i muflona

Napisane Jun 5, 2006, 8:43 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi sie wyjatkowo Filip spodobał :)
Niech wygra najlepszy.. ciekawy jestem co w tym roku panowie zaprezenetują...

Napisane Jun 5, 2006, 9:46 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym wolał, żeby wygrał Filip z obecnej szóstki czy tam siódemki (bo ktoś jeszcze wejdzie z baraży)... Muflon mógłby polecieć w finale z Filipem, ale będę za Rudąnacją. ;D

Napisane Jun 6, 2006, 2:32 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale nie zapominajmy o Pogo:):)
może wejś z baraży i zamieszaĆ:)
a w Barażach sa jeszcze Theodore i Eskaubei.

Napisane Jun 6, 2006, 5:31 pm
gosonhan

gosonhan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gosonhan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemanko.....freestyle??to zajebista rzecz...sam ja nagrywam...wielkie pozdro dla tetrisa,gosc wie o.c.b...freestyle żadzi...to sztuka ,ktora przynosi wiele satysfakcji

Napisane Jun 7, 2006, 10:41 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No w barażach będę stawiać na Pogo... Mam nadzieję, że będzie ktoś reprezentujący Podlasie na WBW2006. :D

Napisane Jun 7, 2006, 5:44 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
No w barażach będę stawiać na Pogo... Mam nadzieję, że będzie ktoś reprezentujący Podlasie na WBW2006. :D

Jeśli pogo wyjdzie z baraż, to ja chciałbym usłyszeć finał Pogo vs Muflon  :)

Napisane Jun 8, 2006, 9:25 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=Nagi][quote]

Jeśli pogo wyjdzie z baraż, to ja chciałbym usłyszeć finał Pogo vs Muflon :)[/quote]
Tak jak ja
pozdro

Napisane Jun 9, 2006, 5:43 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

harnasiek powiedział(a):
Ja znam tylko tych z Polski np. Pogo, Te Tris, Duże Pe, Muflon, Filip, OSTR też niezły. Według mnie jest to zajebiście trudna sztuka a wy jak myślicie? Aha i jak możecie podajcie paru Zagranicznych Freestylerów

To jest pierwszy post do tematu.

JSMcrew powiedział(a):
3Style To jedna z podstawowych elementów kultury Hip Hop

To jest Twoja odpowiedź. Czy to jest odp. na pytanie sformuowane w temacie?

Napisane Jun 10, 2006, 9:41 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

No i już wszystko wiadomo odnośnie WBW 2006. Pogo nie awansował z baraży, awansował Theodor (czy jak mu tam było). Finał odbył się wczoraj, zwyciężył młody Muflon. Nie wiem czy słusznie czy nie, bo nie słyszałem mp3 z bitwy. W finale Muflon pokonał Gresa, który z tego co czytałem też zaprezentował się bardzo dobrze. Szkoda, że Filip nic nie zawojował, bo stawiałem na niego pod nieobecność  podlaskich reprezentantów.

Napisane Jun 11, 2006, 3:10 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i postawiłem dobrze. Muflon wygrał :D Ja też nie słyszałem jeszcze mp3.

Napisane Jun 16, 2006, 3:42 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Oby nie wyszło tak jak z WBW 2005, że finałowe mp3 udostępnili po jakimś roku czasu kurde jego bladź.  :rolleyes:

Napisane Jun 17, 2006, 1:32 am
dede

dede

Member
Wyświetl posty

miejmy nadzieje że dodadzą szybko MP3:) żeby dodali szybciej niż z WBW 2005:)
pozdro

Napisane Jun 18, 2006, 9:17 pm
lith

lith

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lith zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wy sie cieszcie, bo z wbw beatbox to jeszcze nie ma (i prawdopodobnie nie bedzie) wszystkich mp3 (tzn jest kilka) ; D

Napisane Jun 18, 2006, 10:35 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na tvfly.com można posłuchać

Napisane Jun 18, 2006, 11:46 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freestyle?
A co to? ")
Nie no żartuje siedze w tym 100% od pół roku. Ćwicze codziennie próbuje wykreowac kazdy rym.

Teraz mam mały problem tylko z bezustannym mówieniem rymami ale to też da sie naprawicv  jeszcze pół roku cwiczen i moze coś ze mnie bedzie.

Krótko mówiac moje hobby jak i obsesja.
;)

Napisane Jun 19, 2006, 12:58 pm
Seborth

Seborth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seborth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukałem i nie znalazłem, i szukam dalej może znajde tutaj.
Ma ktoś może link do najdłuższego freestyle na świecie, i do najdłuższego freestyle w Polsce, jest mi to potrzebne więc z góry dzięki dla tego kto zarzuci linkiem.

Napisane Jun 19, 2006, 3:30 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nigdy o czym takim nie slyszalem ale tak to o.s.t.r. najdluzej chyba freestylowala?
A moze mi sie zdaje  ;)

Napisane Jun 19, 2006, 8:23 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Sergij powiedział(a):
Nigdy o czym takim nie slyszalem ale tak to o.s.t.r. najdluzej chyba freestylowala?
A moze mi sie zdaje  ;)

Kurde.. o ile dobrze pamietam to ostr to chłop :)

Napisane Jun 19, 2006, 9:28 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

No trudno ale taki błąd po raz pierwszy mi sie zdazyl. [wstyd]
:(

Napisane Jun 19, 2006, 9:41 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja