Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » freestyle

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
freestyle, Co sądzicie o tej sztuce?
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znam tylko tych z Polski np. Pogo, Te Tris, Duże Pe, Muflon, Filip, OSTR też niezły. Według mnie jest to zajebiście trudna sztuka a wy jak myślicie? Aha i jak możecie podajcie paru Zagranicznych Freestylerów

Napisane Apr 25, 2006, 5:32 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Obecny rekord należy do Kanadyjczyka D.O. i wynosi 8 godzin i 45 minut.

To rekord Guinessa. Z tego co słyszałem, to Ostry kiedyś nawijał przez 4 godziny o swoim życiu. Nie wiem, czy to prawda, może tylko ploty :)

tu macie fragment rekordowego free

Napisane Jun 20, 2006, 11:20 am Ostatnio edytowane Jun 20, 2006, 11:24 am przez owl
MIcho

MIcho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MIcho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o.S.T.R i tylko on jako mistrz freestyl-u ale ze Stanów to Big L

Napisane Jun 20, 2006, 11:24 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Big L na free był konkretny. Słyszałem parę jego popisów i muszę przyznać, że bardzo mi się podobał. W ogóle jaram się jego rapsami. Proof z D-12 (R.I.P.) też na free był zajebisty. Może najlepszy w całym Detroit.

Napisane Jun 20, 2006, 11:54 am
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na wbw.pl napisali że niedługo powinni dodać mp3 i filmy.

Napisane Jun 25, 2006, 1:09 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ahhh od Big L zaczalem sie interesowac freestylem ;))
Nie no koleś mocnyyy i wszystkim go polecam.

Napisane Jun 25, 2006, 1:28 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buahahah OSTRY nawijał 4 godziny jak srał w kiblu po tabletach.
Pan Duże P jest debeściak ehehheeh!!! eheeh a ten filmik to wygląda jak parodia rekordu raczej...Big L? To ten grubas co sie wygina ze 30 gramowymi laskami? Chyba że sie myle może owl mnie oswieci.

Napisane Jun 26, 2006, 12:41 pm Ostatnio edytowane Jun 26, 2006, 12:47 pm przez krytyk
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krytyk powiedział(a):
buahahah OSTRY nawijał 4 godziny jak srał w kiblu po tabletach.
Pan Duże P jest debeściak ehehheeh!!! eheeh a ten filmik to wygląda jak parodia rekordu raczej...Big L? To ten grubas co sie wygina ze 30 gramowymi laskami? Chyba że sie myle może owl mnie oswieci.

pomyliło ci się z Notoriusem pało... i zamknij się, bo chyba wszystkim już tu działasz na nerwy. Zanim zaczniesz się wypowiadać o rapie czy kulturze hip-hopu, dokształć się, bo gówno wiesz...

Napisane Jun 26, 2006, 7:00 pm
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buahahah jak chcesz to tam gdzie zwykle ale za podwójną stawke:) ehhehe...nie będe sie kłucił na forum z idiotą bo to smieszne.

Napisane Jun 26, 2006, 8:40 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

"
wiadomość od : [ krytyk ] (2006-06-26 20:47:23) zrób mi loda będzie smieszniej i sie na coś przydasz:)"

ojjjj dzieciaku, mama by ci ostro nakopała do tyłka, gdyby zobaczyła jakie brzydkie rzeczy piszesz w necie....

aha - pisze się "kłócił"...

Napisane Jun 27, 2006, 12:00 am Ostatnio edytowane Jun 27, 2006, 12:01 am przez owl
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krytyk powiedział(a):
Big L? To ten grubas co sie wygina ze 30 gramowymi laskami? Chyba że sie myle może owl mnie oswieci.

Hahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha xD xD xD xD xD xD I teraz widać znajomość takich typsów... Idź dalej słuchać swojego elo elo prawilnego rapu, hahahahahahhahahahahahahaha xD xD xD xD xD

Napisane Jun 27, 2006, 12:20 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

owl powiedział(a):
"
wiadomość od : [ krytyk ] (2006-06-26 20:47:23) zrób mi loda będzie smieszniej i sie na coś przydasz:)"

ojjjj dzieciaku, mama by ci ostro nakopała do tyłka, gdyby zobaczyła jakie brzydkie rzeczy piszesz w necie....

aha - pisze się "kłócił"...

I to mnie wkurwia w RApie. Każdy broni swojego i stad wychodza kłótnie. Każdy słucha to czego lubi i każdy niech nie obraża innych stylu i muzy.

Napisane Jun 27, 2006, 1:01 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

"wiadomość od : [ krytyk ] (2006-06-27 11:24:59) eheh towja mama jakby zobaczyła co wypisujesz w necie na forach to by ci kazała zrobić psu loda i to z podwójnym połykiem a następnie by cie wychłostała prąciem taty. A to już nie przelewki hehehe"

^
Patrzcie co Hemp Gru robi z mózgu. Niech to będzie przestroga :)

Napisane Jun 27, 2006, 1:09 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Tak to jest jak poszkodowany życiem 12-latek trafia na forum i czuje się mega-mocny siedząc sobie spokojnie przed monitorem i ubliżając innym, hehe =] =] Okej, ale chyba nie będziemy tu robić śmietnika przez krytyka? Czyżbyście się przejmowali pustymi słówkami takiego kogoś? No beeez przesaaaady ludzie :D

Wracając do freestyle'u... Czy myślicie, że to dobrze, że Te Tris odpuścił sobie zawody typu WBW? Z jednej strony uważam, że to dobrze, że daje szansę młodszym zawodnikom (pokroju Muflona), a z drugiej trochę szkoda, bo te zawody bez jego osoby wiele tracą...

Napisane Jun 27, 2006, 1:13 pm Ostatnio edytowane Jun 27, 2006, 1:13 pm przez Rysiunio
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Te tris jets ciekawa postacie jesli chodzi o free wiec troche szkoda, ze sobie darowal WBW, mysle ze jeszcze kedys go uslyszymy na tego typu zawodach bo warto...

Napisane Jun 27, 2006, 1:16 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Ja tylko chciałbym go kiedyś usłyszeć albo wspólnie z Ostrym, albo w pojedynku z Ostrym. Jestem cholernie ciekaw jak potoczyłaby się ich walka. Myślę, że każdy faworyzowałby w ślepo Ostrego, ale ja sądzę, że Tet byłby w stanie go pokonać... Nie wiem dlaczego właśnie ciągle tak myślę, ale myślę, że mogłoby tak być...

Napisane Jun 27, 2006, 1:20 pm
dede

dede

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dede zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej Krytyk czemu przywaliłeś się do Owl-a??
Masz coś do niego?? To jest forum otwarte i każdy moze temat sprostowac każdy wypowiada się o tym co wie.
Więc nie wysyłaj takich gównien do niego.
Pozdro

Napisane Jun 27, 2006, 2:43 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Przepisałem tutaj sporawy fragment wypowiedzi Ostrego na temat freestyle'u, ale niechcący nacisnąłem przycisk "wstecz" w myszce i mi się skasowało. Nie chce mi się drugi raz tego pisać :P
Generalnie chodziło o to, że nie lubi bitew, że panczy na bitwę można przygotować z 1000, że założenia freestyle'u były inne (chodziło o zabawienie publiki, a nie o bitwy). Mówił, że brał udział na bitwie w Czechach i to ostatnia bitwa w jego życiu.

Napisane Jun 27, 2006, 3:28 pm
Nagi

Nagi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nagi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Nie chce mi się drugi raz tego pisać 
Generalnie chodziło o to, że nie lubi bitew, że panczy na bitwę można przygotować z 1000, że założenia freestyle'u były inne (chodziło o zabawienie publiki, a nie o bitwy)

No i dlatego bitwy toczone są na tematy.A w drugiej cześci bez tematu to już faktycznei mogą sobie szaleć do woli :d. A jeśli chodzi o zabawianie publiki, to chyba bitwy troche ją pobudzają,bo jak po dobrym panczu słychać np.ooooooooooooo  :)

Napisane Jun 27, 2006, 5:12 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

owl powiedział(a):
Mówił, że brał udział na bitwie w Czechach i to ostatnia bitwa w jego życiu.

A to na Hip-Hop Kampie chyba było rok albo dwa lata temu... I podobno Adam dawał radę, mimo, że musiał w niektórych momentach (lub cały czas) freestyle'ować po angielsku.

Napisane Jun 27, 2006, 6:56 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

hehe ostro :D:D
tak czy siak, wygrał.

Napisane Jun 27, 2006, 9:56 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja