Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Kolka Pogo !!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kolka Pogo !!, piszcie co o nich sadzicie :
hudy1234

hudy1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hudy1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prosze macie wolne pole do popisu piszcie ile chcecie.
Licze na duzo wypowiedzi .

Dodany

*Napisane Apr 25, 2006, 6:58 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:19 am przez bydlak
slayero

slayero

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to slayero zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam pomarańczki i bardzo polecam. Jak dla mnie to mają idealne wymiary i nieźle wyglądają w połączeniu z deckiem(blat pomarańcza) :P

Napisane Apr 25, 2006, 7:02 pm
lasus92

lasus92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lasus92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slayero powiedział(a):
Ja mam pomarańczki i bardzo polecam. Jak dla mnie to mają idealne wymiary i nieźle wyglądają w połączeniu z deckiem(blat pomarańcza) :P

mialem te kolka . zajebiscie sie smigalo

Napisane Apr 25, 2006, 7:13 pm
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam pomarancze i sie swietnie jeździ, dla mnie w sam raz :)

Napisane Apr 25, 2006, 7:21 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rónież mam pomarańcze, wyje*ane w kosmos :p

Napisane Apr 25, 2006, 7:27 pm
kamilB14

kamilB14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilB14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam te pomaranczowe i zajebiste są  , polecam !!!  :) :P

Napisane Apr 25, 2006, 7:28 pm
DziadziaWT

DziadziaWT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DziadziaWT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Również miałem pomarańczowe. Pojeździłem z pół roku i nawet dobrze się jeździło, chodź nie ma jak to np. gold wheels  :rolleyes:

Napisane Apr 25, 2006, 8:14 pm
phantom666

phantom666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phantom666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam tych kółek nie miałem alle myśle że są spoko ;)

Napisane Apr 25, 2006, 8:16 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

phantom666 powiedział(a):
ja tam tych kółek nie miałem alle myśle że są spoko ;)

sadze tak samo:P i zbieram treraz na nie kase:P

Napisane Apr 25, 2006, 8:25 pm
zarazek

zarazek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zarazek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam aktualnie pomaranczowe kułka POGO i wg mnie sa zajebiste ;]  spokojnie mozesz kupowac  polecam :D

Napisane Apr 25, 2006, 8:37 pm
Columb

Columb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Columb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam je od niedawna ale sa zajebiste( pomarancza )!! nie starły sie ani troszke do tej pory wymiary swietne i wypasne wygladaja ;) polecam!! kupuj bez wachania

Napisane Apr 25, 2006, 8:39 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobają mi się pomarańczki i ich cena, ale wolałbym ZERO PUNK PINK:)

Pozdrawiam

Napisane Apr 25, 2006, 9:38 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2006, 11:50 am przez phejman
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kółka niezłe mój kumpel jeździ  na pogo są git kupuj i się na zastanawiaj  B)

Napisane Apr 25, 2006, 9:41 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. taki temat już był
2. kółka Pogo są nawet dobre

Napisane Apr 25, 2006, 9:51 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kolega ma te kółka i są świetne, sam bym chciał je mieć, a mam ATM 52mm

Napisane Apr 25, 2006, 10:08 pm
cinek502

cinek502

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek502 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zalezy jaka najwierzchnia cie interesuje te kolka nie sa zbyt dobre do streetu bo przeważnie masz tam dosyć pogruchotaną nawierzchnie, a jesli na asfalt lub do skateparku do super!!!Troszke się starly po 4 miechach:P

Napisane Apr 26, 2006, 9:36 am
suchypg

suchypg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchypg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardz dobre koleczka . w takiej cenie nigdzie takich nie dostaniesz :) bierz poki okazja :P:)

*Napisane Apr 26, 2006, 3:06 pm
tomo666

tomo666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomo666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam pogo czarne , polecam  jezdze na nich jekies 4 miechy i nic powazniejszego się im nie stalo kolka oceniam na 5+

Napisane Apr 26, 2006, 6:08 pm
SpoxZiom

SpoxZiom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpoxZiom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak jak wszyscy mowia:D mam pomaranczki i wyjebanie sie kata....waziutkie:D

Napisane Apr 26, 2006, 8:54 pm
arekskate

arekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja też mam zamiar kupić Pomarańczki xD

Pozdro

Soad!!

Napisane Apr 26, 2006, 10:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja