Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Giełda » Sprzedam » RUSTIES Wooden Decks

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
RUSTIES Wooden Decks, Ciągłe zamówienia! WEJDŹ!
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RUSTIES Wooden Decks, seria 3.3

WWW.RUSTIES.PRV.PL

Parametry:
- 5 warstwy prawdziwego drewna
- Egzotyczny fornir, z ciekawymi słojami i kolorystyką
- Kolorowe warstwy
- Profil nie za duży nie za mały
- Wymiary 99x26mm lub 100x28mm
- Mocno lakierowane
- No i oczywiście wgłębienia na łebki montarzówek i kingpina

cena: 30zł + 5zł koszty przesyłki.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co nowego w serii 3.3?

- Krótsze noski
- Krótszy środek
- Mniejszy concave
- Podgięcia nosków takie same

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcesz kupić? Skontaktuj się ze mną poprzez e-mail:

jakubiks(małpa)gmail.com

lub pisz na PM

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdjęcia
(więcej na :
www.rusties.prv.pl)

http://img254.imageshack.us/img254/2402/rstseries3301be9.th.jpghttp://img166.imageshack.us/img166/5001/rstseries3302vg9.th.jpg

*Napisane Apr 27, 2006, 11:14 am Ostatnio edytowane Jul 26, 2009, 4:04 pm przez jakubiks
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolejna świetna firma fingerboardowa :)

Napisane Apr 27, 2006, 11:29 am Ostatnio edytowane Aug 11, 2006, 5:12 pm przez mob
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

decki spoko ale na 6 zdjeicu bierzesz jakies tabletki na banie ?! :P hehe

Napisane Apr 27, 2006, 11:33 am
dietshi

dietshi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dietshi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetne! Na 5 djęciu przypominają mi Substance'a :P. Na prawde super robota!!

Napisane Apr 27, 2006, 11:41 am
FokuuS

FokuuS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FokuuS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Coraz lepsze, gratulacje..Moze kupie kto wie.. Hmm.. =)

Napisane Apr 27, 2006, 11:54 am
blitz

blitz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blitz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo mi się podobają, profil jest idealny. Jedyna rzecz, nad którą mógłbyś jeszcze popracować to grafiki, ale i tak blaty są zajebiste ;].

Napisane Apr 27, 2006, 12:51 pm Ostatnio edytowane Apr 27, 2006, 12:52 pm przez blitz
spodek

spodek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spodek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wypasione bardziej mi sie podobają od hollywood'ów

Napisane Apr 27, 2006, 1:00 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

decki I klasa i cghyba jak dla mnie wyglądają lepiej od BW

Napisane Apr 27, 2006, 1:00 pm
Campbell

Campbell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Campbell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeee, jeee, jeee...super...mniam...idealne, poprostu zaje**** przypominają profilem Evolve Deck'a .. ajajajaj...zajawa elo...o NIEBO lepsze od Holywood'ów jak dla mnie !!

PoZdRo !!!

Napisane Apr 27, 2006, 1:39 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedno słowo :  M.E.G.A

Napisane Apr 27, 2006, 1:44 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na zdjęciach wygląda jak krzywy profil :) może się myle.

edit umf: to nie temat aby reklamować hw.

Napisane Apr 27, 2006, 3:47 pm Ostatnio edytowane Jul 9, 2006, 5:49 pm przez umfbiker
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

profil taki jaki lubie wogole wszystko spoko nawet cena nie jest wygórowana !!!

Napisane Apr 27, 2006, 4:02 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2007, 6:16 pm przez kondzikfb
BIOLY

BIOLY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BIOLY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja pierdole teraz tyle tych desek drewnianych jest że nie wiem którą wybrać :D:D:D deck spoko

Napisane Apr 27, 2006, 4:07 pm
FokuuS

FokuuS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FokuuS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
na zdjęciach wygląda jak krzywy profil :) możę sie myle ale i tak Holywood PONAD WSZYSTKO

N/C Gyyyyyyyytek...
Deki wygladaja naprawde fajnie..=)
ps. zbieram kase
Pozdro

Napisane Apr 27, 2006, 5:57 pm
Szymon99

Szymon99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ekstra blaty mi sie bardziej podobają od holywoodów i ja bym wolał właśnie tego a zresztą gutek mówi że profil krzywy a sam mówil że w holywoodach jedna strona bardziej wygięta a druga mniej więc który ma krzywy profil rusties napewno nie i ja polecam rusties niemaja grafik ale to tak dużo niedaje

Napisane Apr 27, 2006, 8:54 pm Ostatnio edytowane Apr 27, 2006, 8:55 pm przez Szymon99
macio12

macio12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macio12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no :zajawa i respect...
Blaty [zaj****e .,...

Napisane Apr 27, 2006, 9:03 pm
emo_1992

emo_1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emo_1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eheheeee... Ja juz mam ten blacik. Wszystko cacy glancuś tylko mały problem który dotyczy pewnie większości samoróbek. Nie wszystkie dziurki na montażówki są w dobrych miejscach a przez to w jednym traku mam 2 montażówy... Ale dalej uważam, że deki są ok... Duży Pop, dobry profil, kolorki ładne xD, dobre wymiary... Miodzio... Jak dla mnie 8/10 :). Pozdrawiam i polecam te blaty!

Napisane Apr 27, 2006, 9:25 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

emo_1992 powiedział(a):
Eheheeee... Ja juz mam ten blacik. Wszystko cacy glancuś tylko mały problem który dotyczy pewnie większości samoróbek. Nie wszystkie dziurki na montażówki są w dobrych miejscach a przez to w jednym traku mam 2 montażówy... Ale dalej uważam, że deki są ok... Duży Pop, dobry profil, kolorki ładne xD, dobre wymiary... Miodzio... Jak dla mnie 8/10 :). Pozdrawiam i polecam te blaty!

Emo, dziurki są dobrze (sam przykręcałem). Ty masz coś z tymi trackami pokopane (sam widziałem) :):):)

Napisane Apr 27, 2006, 9:47 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

emo_1992 powiedział(a):

A ja juz tego blaciku nie mam :P zgubilem :P heh... Ale tez mialem taki problem... jedna dziurka byle strasznie krzywa... przez to mialem krzywe traki:/

Napisane Apr 28, 2006, 7:24 am
Leniwiec

Leniwiec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Leniwiec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co do fingerboardów. Estetyka - idealna, profil - mi odpowiada. Brak grafiki - napisałem wyżej co o tym myśle. Cena - jak najbardziej kożystna. Czy lepsze od innych? Nie wiem, bo nie jeździłem ani na rusties ani na żadnych innych (ale niedługo będe miał okazje)

Pozdrawiam

Napisane Apr 29, 2006, 4:32 pm Ostatnio edytowane Jul 9, 2006, 5:57 pm przez umfbiker
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja