Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Łożyska Nervous?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Łożyska Nervous?, Co o nich sądzicie?
arekskate

arekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No więc co sądzicie o łożyskach Nervousa za 39 zł <ABEC 7> ??

Pozdro

Dodany

Napisane Apr 29, 2006, 8:26 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:12 am przez bydlak
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nervousy są chyba dobre... Ja bym kupił Abec-5 - malutka różnica w szybkości, ale są mocniejsze. Pozdrawiam.

Napisane Apr 29, 2006, 2:09 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A j na twoim miejscu wybrał mafia abec5 - sprawdzone, dobre łożyska

Napisane Apr 29, 2006, 8:58 pm
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam NRVS ABEC7... kupiłem dawno na anderze z promocji ;) I są wyczesane!!

*Napisane Apr 29, 2006, 10:13 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem je przez rok :) są kozak jak sie na nich pojezdzi troche :) polecam

Napisane May 7, 2006, 11:56 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam je 3 miesiące :) i się trzymają :P

Napisane May 7, 2006, 12:13 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam Nervousy ABEC7 kupiłem jakis rok wcześniej i z 8 zostały mi teraz 2 ... nei polecam osobom które lubią skakać ze schodów ew. jakis wysokości ;)

Napisane May 7, 2006, 1:25 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie to nie są takie złe

Napisane May 7, 2006, 7:13 pm
patrych

patrych

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patrych zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Akurat te leza u mnie na szfie sa nawet dobre i mocne i szybkie ale lepiej polecam redsa abec5 sa jescze mnocniejsze a szybkosc ta sama. tylko ze cenowo drozsze sa;/ ale jak ktos ma kase lepiej kupic reds :stare:

Napisane May 7, 2006, 8:37 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetne są. Śmigam na nich już prawie rok i nic im się nie dzieje. Tak zapieprzają, że niektórzy koledzy twierdzą, że są nawet za szybkie ^^)

Napisane May 10, 2006, 8:08 pm Ostatnio edytowane Oct 7, 2006, 4:11 pm przez tomeckc
kubamichba

kubamichba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamichba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem nervousy i są bardzo wytrzymale to jedne z lepszych które mialem

Napisane Nov 11, 2006, 8:29 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawno kupilem ABEC 5 w promocji no i sa kozackie:D

Napisane Nov 15, 2006, 6:02 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozacxkie
szybkie,wytrzymałe,czego chciec wiecej?

Napisane Dec 13, 2006, 11:25 am
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam łozyska nervous bardzo dobrze mi trzymaja na poczatku myslalem ze sa z dupy itd ale sie rozjezdzily i naprawde lozyska sa chyba ostatnia rzecza jaka bym wymienil w swojej desce goraco polecam sa tanie ,wytrzymale i przede wszystkim szybkie! kupuj

Napisane Dec 14, 2006, 12:21 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam łożyska Nervousy ABEC7 już od dość dawna i muszę przyznać, że niemiałem z nimi nigdy problemu. Raz zamontowałem i są do teraz, nigdy ich nie wyciągałem, nie smarowałem itp :P dla mnie są zajebiste :cyclops:

Napisane Dec 14, 2006, 12:50 pm
Weeed

Weeed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Weeed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też mam Nervous'y od około pół roku i są naprawde dobre, nie smarowałem ani nie czyściłem ich, a nadal chodzą bardzo dobrze. Zgadzam się z resztą, łożyska warte kupna.

Napisane Dec 14, 2006, 7:02 pm
Seeth

Seeth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seeth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mozna je kupic gdzieś indziej niz na a.pl?

Napisane Dec 14, 2006, 7:13 pm
Weeed

Weeed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Weeed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Seeth powiedział(a):
a mozna je kupic gdzieś indziej niz na a.pl?

Jasne, w jakimś porządnym *****, hehe. :)

Napisane Dec 14, 2006, 7:18 pm
anonimaczek

anonimaczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anonimaczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są wyśmienite .Posuwają jak trza

Napisane Dec 15, 2006, 8:37 pm
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CrashFB powiedział(a):
Ja mam NRVS ABEC7... kupiłem dawno na anderze z promocji ;) I są wyczesane!!

NRVS ABEC7 R.I.P. ;[ Ale fajne były...
były :D

Napisane Jan 7, 2007, 8:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja