Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » art ...na Ubraniach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
art ...na Ubraniach
Mcode

Mcode

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mcode zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Próbowaliście malować montaną na t-shirtach, żeby zrobić sobie własną koszulke, bo zastanawie mnie czy to sie szybko spiera, czy trzyma sie materiału i takie tam ???

Napisane Apr 29, 2006, 10:12 am Ostatnio edytowane Oct 12, 2006, 10:20 pm przez wabahaba
kastikniev

kastikniev

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kastikniev zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawy pomysl
sam jestem ciekawy czy dalo by rade :D
tylko wlasnie jest ten problem CZY SIE NIE spierze

Napisane Apr 29, 2006, 10:22 am
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys przypadkiem mialam na koszulce pociagniete farba. Kolega mnie nie zauwazyl :/ heh CIekawie to wygladało wiec nosilam ta koszulke dalej i nie chcialo sie tak chetnie sprac. chociaz to tez zalezy od temperatury prawnia. ale jak pierzesz w reku to nie powinno raczej sie sprac tak szybko

Napisane Apr 29, 2006, 10:29 am
Mcode

Mcode

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mcode zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A farbowało. Wiesz czy farba bardzo sie rozpuszczała.

Napisane Apr 29, 2006, 10:41 am
EIC

EIC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EIC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jezu chryste jak mnie tu dawno nie bylo ^^ hehe
Cytuj:

Prubowaliście malować montaną na t-shirtach, żeby zrobić sobie własną koszulke, bo zastanawie mnie czy to sie szybko spiera, czy trzyma sie materiału i takie tam ???

farba (mtn) raczej nie spierzesz. Mam na kurtce czarna montane, kilka pran 0 efektu

Napisane Apr 29, 2006, 11:08 pm
mosTMS

mosTMS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mosTMS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup sobie koszulke za tam 15zl i sprawdz albo se wytaguj markerem(tylko nie spieprz tego)

Napisane Apr 30, 2006, 9:06 am
grafmaniak

grafmaniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grafmaniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm...raczej tak szybko to sie niespieze...ale zalezy tez od rodzaju tkaniny.

Napisane Apr 30, 2006, 9:07 am
HDS147

HDS147

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HDS147 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawy pomysł z tą montaną... sam sie kiedyś zastanawiałem nad przemalowaniem bluzy... byłaby świerna na bombing ale... ma troche jaskrawych wstawek [ ok. 30 % materiału ] :/ i je chce prayciemnić
Jak macie jakieś doświadczenia z takimi experymantami to chętnie po3tam... głównie chodzi oto 3 sie szybko nie spierze i 3 nie bedzie farbować w praniu... bo krycie to raczej będzie dobre...

Napisane Apr 30, 2006, 9:43 am
Mcode

Mcode

Member
Wyświetl posty

Ok jakby co to teraz niewiem może w przeciągu tych 3 dni kupie koszulke i sprubuje.

Napisane Apr 30, 2006, 10:26 am
airlo

airlo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to airlo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a nie bedzie ci na 2 strone przebijalo  :thinking: chociaz chyba nie ;P

Napisane Apr 30, 2006, 10:34 am
StillFree

StillFree

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to StillFree zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolor po praniach blaknie ,więc to jest lipa ....

Napisane Apr 30, 2006, 11:24 am
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh dobry byłby to pomysł. np zrobić sobie szablonik i odbić na koszulce hmmm Mniam mniam ale niewiem czy by się tak długo trzymała. Musze spróbować

*Napisane May 4, 2006, 5:07 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja psikałem Montana Fluoroscencyjna napis na koszulce i sprało sie, szczególnie że leciala pizdząca pomarańczowa woda z pralki :P nie wiem może farba byla stara dlatego taka lipna :/

Napisane May 5, 2006, 1:03 am Ostatnio edytowane May 5, 2006, 1:04 am przez couple
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fenix89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmmm... całkiem niezły pomysł...szczególnie,że takiej koszulki nie bedzie miał nikt inny :rolleyes: a co z szablonami?? Jakie proponujecie?? Robicie sami czy kupujecie??")

Napisane May 5, 2006, 12:01 pm
Mcode

Mcode

Member
Wyświetl posty

Ja sam robie. Narazie zrobiłem taki x jak w getting upie. odmalowałem. no i dzisiaj upiore ta koszulkie i zobacze.

Napisane May 5, 2006, 2:38 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zależy jak lezy heh
ale generalnie rzecz biorąc sie trzymac będzie raczej
chociaz po liczbie prań przekraczających X może si ezacząć spierać;]

Napisane Sep 11, 2006, 3:36 pm Ostatnio edytowane Sep 11, 2006, 3:36 pm przez Erat0
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fenix89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haa...ja obczaiłam patent nie nowy tzw. "technika mieszana" do robienia koszulek, a mianowicie pieknie skrojony szablonik, wszechmocne markery, pucha jakiegos laka i fajny efekt daje, markery sie nie spieraja, farba czasem puszcza, zalezy czym sie maluje (Montana niekoniecznie, molotow tez nie) Porobiłam se takich pare koszulek na WF z pieknymi rasta lwami i pół szkoły za mna lata ze tez takie chce, albo pytaja gdzie takie kupic mozna^^) warto byc oryginalnym niewilkim nakładem pienieznym:) Efetowne bardzo;)

*Napisane Sep 13, 2006, 6:07 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slyszalem ostatnio ze u nas na skateparku jezdzi koles z bluza szara i z pomaranczowym znakiem x

na plecach :p

wtajemniczeni wiedza oco chodzi

Napisane Sep 13, 2006, 7:51 pm
NumberMan

NumberMan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NumberMan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No Dobra ale to schodzi czy nie schodz ?:P Miał wyprac te koszulke :P ja tu czekam na odpowiedz bo szablon gotowy :) i nie wiem czy warto smarowac :P

Napisane Sep 13, 2006, 11:28 pm
Users

Users

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Users zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe to nigdy nie zniknie może kiedyś jak już ta koszulka bedzie przechodzona rok lub więcej :D

Napisane Sep 16, 2006, 12:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja