Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Tracki System !!!!!co o nich ...

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tracki System !!!!!co o nich wiecie????, Co wiecie o trackach SYSTEM
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Założylem ten temat bo nic o nich niewiem i potrzebuje rad

Dodany

Napisane Apr 30, 2006, 8:19 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:58 am przez bydlak
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oto one >>>>>TRACKI SYSTEM<<<<<<klik

Napisane Apr 30, 2006, 8:21 am
Sandiego

Sandiego

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sandiego zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No wlasnie wypowiedźcie sie

Napisane May 12, 2006, 9:22 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyglądają nawet nieźle ale gumki to chyba mają jakieś schujowiałe

Napisane May 12, 2006, 9:45 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trucki wyglądają solidnie wydaje sie ze są dobre ;) a co do gumek jak sie te zepsują przecież można kupic nowe :P hehe elo

Napisane May 13, 2006, 9:37 am
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trucki na maxa do D. miałem je przez.... 2 tyg... takie na maxa dziwne!! niepolecam ich... źle mi sie na nich jeździło

Napisane May 13, 2006, 8:16 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha ja je mam od zimy 2004 i dobrze mi sie na nich jezdzi.
jak mie masz kasy na cos lepszego to kupuj

Napisane May 14, 2006, 8:50 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trucki te są kijowe jak barszcz....
są to trucki dla początkujących skaterów...
ogólnie jak jeździsz już dosyć długo i je zakupisz to bedziesz żałować...bo tylko wydasz hajs na jakieś zepsute gówno...
pozdro 4 all :D

Napisane May 16, 2006, 9:53 pm
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napewno najlepsze to one nie są jak na swoją cene ale powinny się czymać troche jak zaczynasz to są dla cebie dobre ale jak juz jezdzisz troche to nie radze kupować

Napisane May 16, 2006, 10:29 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sa dobre ale nie mozesz kupic po prostu ventury?

Napisane Jun 3, 2006, 7:05 am
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krystian04 powiedział(a):
sa dobre ale nie mozesz kupic po prostu ventury?

no nie każdy ma tyle hajsu na trucki.... ja za tą samą cenę polecałbym ci transy, są podobno lekkie i dobre ;)

Napisane Jun 3, 2006, 9:07 am
matizol

matizol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matizol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupuje od qmpla systemy za 4 dychy (jeździł na nich miesiąć) jedyny problem to te, ze jeden nie ma kingpina... ale za to qmpel mi dozuca komplet kółeczek powela (troche zjechane) robie dobry interes czy powinienem powiedzieć "ups..." ??

Napisane Jun 5, 2006, 10:02 pm
Thomas04

Thomas04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Thomas04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie najgorsze i jeszcze cena kusi :P :P :rolleyes:

Napisane Jun 11, 2006, 11:01 am
gigot23

gigot23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigot23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre trucki...ale zdaza im sie zlamac

Napisane Jun 16, 2006, 12:33 pm
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie miałem ich nigdy i nie zamierzam kupić

*Napisane Jul 9, 2006, 4:31 pm
patrych

patrych

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patrych zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mniej zaawansowanych dobre i wytrzymale powinny byc

Napisane Jul 9, 2006, 8:23 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nipolecam Tych Trucków Mój Kumpel je mial i po jakimś czasie zaczeły łamać mu sie kimgpiny oraz nieco pożniej cale trucki sie złamały!!! Straszny Shit za taką cene mozna coś lepszego zapkuić

Napisane Jul 9, 2006, 8:36 pm
Szprota

Szprota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szprota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiadomo że są lepsze:D od nich.Ja bym nie kupował ,chyba że nie masz kasy aby lepsze kupić

Napisane Jul 12, 2006, 11:36 am
Szprota

Szprota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szprota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wiem tyle że nie można kombinowac tylko kupić sobie trucki TENSOR lub ewentualnie venture! B)

Napisane Sep 17, 2006, 1:03 pm
L0rdShad0w

L0rdShad0w

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to L0rdShad0w zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyglodam na solinde ale te gumki...

Napisane Nov 3, 2006, 10:17 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja