Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Jakie są wasze ulubione przes...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie są wasze ulubione przeszkody, (murki,rampy,raile,banki,platformy
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piszcie jakie są wasze ulubione przeszkody(włącznie z miejscówkami) I DLACZEGO????

Ja najbardziej lubie murki zdecydowanie murki.........Dlatego że niedawno nauczyłem się wykonywać slidy i grindy.....................i jestem jeszcze nimi najarany...:P

Napisane May 1, 2006, 10:54 am Ostatnio edytowane May 5, 2006, 1:05 pm przez me4891
Columb

Columb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Columb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko oprocz rampy ;)  a dlaczego? bo I love street :P

Napisane May 1, 2006, 10:56 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o nie... kolejny jego temat....
lubie street

Napisane May 1, 2006, 11:00 am
TeX

TeX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moj Rail no i murek (narazie krawężnik)  :P

Napisane May 1, 2006, 11:11 am
lalula

lalula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lalula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja ulubiona przeszkoda to funbox(narazie) jak sie wiecej naucze to na 100% murki

Napisane May 1, 2006, 11:33 am
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mini rampa:D tylko ze na dobrze zrobionej nie jezdzilem:/

Napisane May 1, 2006, 11:52 am
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Columb powiedział(a):

dokładnie, wszystko oprócz rampy... a najbardziej murki :) bo mam zajawke na grindy i stale na murkach :)) ostatnio poszedł one foot nosestal :) pozdro

Napisane May 1, 2006, 11:58 am
burbel

burbel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to burbel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Columb powiedział(a):

TAK,TAK, TAK!!!

Napisane May 1, 2006, 12:11 pm
Turu26

Turu26

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Turu26 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja lubie na banku jezdzic bo fajne uczucie jak sie zladuje na pochylej powierzchni. Lubie tez niskie murki bo fajnie sie na nich robi lipy.

Napisane May 1, 2006, 1:53 pm
grobiazz

grobiazz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grobiazz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 paletówka z marmurem :)

Napisane May 1, 2006, 2:44 pm
ReBeL17

ReBeL17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ReBeL17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przy moich możliwościach i braku skate parku w naszym miescie najbardziej lubie krawężnik  :rolleyes:

Napisane May 1, 2006, 2:46 pm
wojtek57

wojtek57

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtek57 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fun box :)  ewentualnie jakaś rurka  (kwadrat xD)

*Napisane May 1, 2006, 3:28 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko vo z marmuru/granitu

Napisane May 1, 2006, 3:48 pm
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale nawet najlepsi "streetowcy" muszą umieć zjeżdżać z ramp.
u mnie jest tak "ze jedno nie wyklucza drugiego"
ale z jednym sie zgadzam STREET RULEZZZ

*Napisane May 2, 2006, 10:32 am
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

murki, raile, kickery ... nie nawidze  ramp... pogardzam stylem VERT  ;)

Napisane May 2, 2006, 10:36 am
arekskate

arekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze, to lubię każdą fajną przeszkodę, na której coś można zrobić wogóle :P

Pozdro!

Saod!!

Napisane May 2, 2006, 11:53 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystkie przeszkody są fajne, ale najbardziej murki i schodki

Napisane May 3, 2006, 12:31 pm
blaszak

blaszak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blaszak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poprostu skatepark czyli : fun box, reil, grindbox, minirampa i ostatnio nawet vert :D
Street tez fajny ale na schodkach jestem slaby, mam troche za niskie ollie na murki i reile oraz nienawidze gapów... takwiec ide na sk8park

Napisane May 4, 2006, 9:22 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

schody i murki ze schodow ! :D ale ostatnio znalazlem miejscowke kolo mnie BASEN!! taki streetowy.. pałe walić taka miejscówa !

Napisane May 4, 2006, 9:27 pm
XCarmel2

XCarmel2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko oprócz rampy.A mini jest super

Napisane May 5, 2006, 12:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja